Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Volkswagen T7 Van Görüntüleri ve Özellikleri


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Volkswagen T7 Van görüntüleri ortaya çıktı. Alman devi yeni nesil Transporter teknolojilerini T7 serisinde yansıtmak istiyor. Volkswagen tarafından resmi olarak bazı çizimler yayımlandı. Zira bu çizimlerin ışığında da ortaya birçok söylenti çıkmış vaziyette. Bu bağlamda söylentilerden bir tanesi de yeni üretim aracının ortaya çıkması.

Marka modeli çizimleri ile üzerinde çift renk olan bir otomobil tanıtıldı. Çift renkli otomobilin son derece dikkat çekici bir transporter olduğunu belirtelim. Modelin konsept tasarımında kahverengi ve kırmızı renkleri öne çıkıyor. Zira aracın bu renkler üzerine kurulacağı çok açık. Fakat elbette ki farklı renk paketlerinin de satılması son derece muhtemel. Çünkü alıcılar farklı renk kombinasyonları ile birlikte de araçlarını denemek isteyecektir. Modelin tasarım bazındaki detayları ise son derece dikkat çekici.

Modelin tasarım bazında da birçok detayı mevcut. Örneğin keskin tasarım hatları, detay çizgileri ve çadır, pencere, katlanabilir yatak özelliklerinin kabinleri dikkat çekici. Bu bağlamda aracın T6 modeline göre de dolu dolu bir şekilde geleceği çok açık. Aynı zamanda Volkswagen'in her aracıyla birlikte yeni tasarımlar yapmaktan çekinmediğini ve farklı şeyler denediğini bilmekteyiz.
Volkswagen T7 Van Görüntüleri ve Özellikleri

Volkswagen T7 Van Görüntüleri ve Özellikleri​

Bütün bunların yanı sıra otomobilin özellikleri bazında da bazı tahminler mevcut. Bu noktada net konuşmamak gerek. Yineleyelim, aracın özellikleri belli değil fakat aracın özellikleri hakkında tahminler var. Örneğin T6 modele bakıldığı zaman 2.0 litrelik motor olduğunu görüyoruz. Bu motorun ise 201 beygir gücü ve 349 Nm tork değeri mevcut.

Bu bağlamda T7'nin bu özelliklerin üzerine koyması muhtemel. Aynı zamanda T6'da çift model seçeneği de vardı. Ek olarak 148 beygirlik daha az güçlü bir T6 modeli de mevcut ki bu model de birçok kişi tarafından tercih edilmekte. Bu bağlamda yeni T7'nin tıpkı T6 gibi çift seçenekle ortaya çıkması muhtemel.

En yakın rakibi Ford Transit'ten biraz daha küçük olan T6 modeli yeni nesilde bu durumu kapatabilir. Volkswagen T7 Van görüntüleri ve özellikleri bu şekilde. Özellikler hakkında resmi detaylar geldikçe ve görüntülerde de ayrıntılar sunuldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst