Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Volkswagen Project Trinity Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler Geldi


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Volkswagen Project Trinity özellikleri hakkında yeni bir duyum geldi. Görünüşe göre otomobil uç noktalarda piyasaya çıkacak. Volkswagen'in elektrikli araçlara yönelmek gibi bir planı olduğunu biliyoruz. Halihazırda birçok markada da bu plan işlemeye devam ediyor. Zira firmalar artık geleceğin elektrikli otomobillerde olduğunu açıkça kabul etmiş durumdalar.

Ancak elektrikli otomobil konusunda da bazı değişkenler ve uç noktalar olduğunu söylemek mümkün. Project Trinity ise bu uç noktalardan bir tanesi. Cyberpunk evreninden fırlamış gibi gözüken Project Trinity, Volkswagen'in yeni araç konsepti. Günümüzde BMW, Tesla ve benzeri birçok marka tarafından VIP elektrikli araç arzı gerçekleşmekte. Ancak bu araçların hiçbirisi Project Trinity kadar ilgi çekici değil.

Volkswagen, elektrikli araçlara geçişinin ilk adımı olarak Project Trinity'i görüyor. Bu bağlamda firmanın ilgili otomobile büyük önem verdiğini belirtelim. Halihazırda şirket yetkilileri de otomobilden gerçekten ümitli olduklarını sıklıkla belirtmekteler. Peki Volkswagen Project Trinity özellikleri neler?

Volkswagen Project Trinity Özellikleri​

Firma yeni aracın tam otonom özelliği ile geleceğini duyurdu. Lüks sedan klasmanına girecek olan araç sanal sürücü teknolojisi ile de donatılmış vaziyette çıkacak. Bütün bu bilgilerle beraber aracın yeni nesil teknolojileri tam manasıyla destekleyeceğini belirtelim.
Volkswagen Project Trinity Özellikleri
Araç SSP adıyla kısaltılan Scalable Systems Platform üzerine geliştirilecek. Böylece otomobil bütün donanımları tek paket içerisinde sunması hedeflenmekte. Elbette ki Volkswagen yeni sürüm araçlarıyla farklı işlevselliklere yoğunlaşacaktır, ancak Project Trinity için durum bu şekilde. Sürücüler otomobil içerisinde istedikleri bazı özelliklere erişmek adına sonradan ücret ödeyecekler. Böylece otomobil içerisinde halihazırda bulunan bu özellikler yazılımsal olarak aktif olacak.

Muhtemelen özelliklerin satın alımdan sonra gelecek olan güncellemeler ile otomobilde aktifleşebileceği öngörülüyor. Bu sistem genel olarak bütün otomobillerin geleceğini oluşturmakta. Zira BMW'de benzeri bir sistemi hayata geçirmeyi planlamaktaydı. Ancak BMW kısa bir süre sonra bu iddiasından vazgeçmişti, en azından şimdilik durum bu şekilde.

Volkswagen Project Trinity özellikleri bilinen haliyle bu şekilde. Otomobilin yeni güncellemelerle beraber yeni özellikler kazanmasının da son derece olası olduğunu unutmayalım. Araç 2026 yılında ortaya çıkabilir. En azından Volkswagen'in şimdiki hedefi bu. Yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Daha fazlası için forum sayfamıza da göz atın ve ID.6'ları görün.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst