Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Volkswagen O Modellere Yeni Dönem Güncellemesi Yapacak!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Hem ülkemizde hem de dünya ülkelerinde sürücüler tarafından en çok tercih edilen otomobil markalarından biri olan Volkswagen son dakika açıklaması ile birlikte otomotiv sektörüne damgasını vuracak bir bilgi kaydetti. Volkswagen yönetimi tarafından yapılmış olan resmî açıklamada, firmanın bazı modellerine güncelleme yapacağı bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı.

Volkswagen’den Son Dakika Açıklaması!

Almanların otomobil devi firmalarından biri olarak tanımlanan markalarından biri olan Volkswagen, yeni dönemde de üretmiş olduğu araçların tasarımları ve üst düzey performansları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Alman Volkswagen firması bugün yaşanan son dakika gelişmesi ile hem mevcut müşterilerini hem de potansiyel müşterilerini heyecanlandıran yeni açıklamalara imza attı.

Firma tarafından yapılmış olan açıklamada, ID modellerine güncelleme yapılacağı bilgisi kaydedildi. ID 3 lansmanından itibaren yazılım güncellemelerinden kaynaklı olarak ortaya çıkan sorunları çözmek için çalışmalar sürdürdüğünü belirten Volkswagen, yeni dönemde herkesi şaşırtacağa benziyor.

Volkswagen’den Yazılım Güncellemesi!

Volkswagen’den Yazılım Güncellemesi!
Dünyanın otomobil devi olarak tanımlanan Tesla’nın 2021 yılında geliştirdiği teknoloji ile araç modellerine yazılım güncellemesi getirmesi, otomotiv sektöründe yeni bir çağın başlamasını sağlamıştı. Tesla’nın bu girişiminden sonra Alman Volkswagen firmasından da araç yazılım güncellemesi açıklaması geldi.

Volkswagen tarafından ID modellerine yapılacak olan yazılım güncellemesi ile birlikte araçlara yeni özelliklerin yüklenmesi planlanıyor. Yapılan açıklamalara göre güncellemeler aracılığı ile yeni sürücü destekleri, sesli kontroller, hızlı şarj ve akıllı navigasyon uygulamalarının sunulması bekleniyor. Volkswagen tarafından tanıtılmış olan yeni yazılım güncellemesi ile birlikte şerit değiştirme ve hız ayarı gibi teknolojilerin araçlara yüklenmesi bekleniyor.

Ayrıca park destek teknolojisi, aracın park edildiği yerin kaydedilmesi, akıllı e-rota planlayıcı, trafik verileri kaydı, şarj istasyonuna erişim noktası, pil bakım modu, görüntüleme yenilikleri, ses kontrol sistemi başlıklarının da yeni güncelleme ile birlikte sürücülerin hayatına dahil edilmesi planlanıyor.

Yeni Güncelleme Bir Ay Sonra!

Volkswagen’in çalışmalarını tamamlamış olduğu yazılım güncellemesinin Nisan 2022 itibari ile araçlara yükleneceği ve söz konusu yeniliklerin sürücülerin hayatını kolaylaştıracağı bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı. Net tarih henüz paylaşılmadı.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst