Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Volkswagen ID.6 tanıtımı Nisan ayında olacak!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
261
Volkswagen ID.6 özellikleri neler? Fiyatı ne kadar olacak? ID.6 Türkiye'ye ne zaman gelecek? Türkiye satış fiyatı ne kadar olacak? Tüm bunları yazımızda sizlere sunacağız.

Volkswagen ID.6'nın ne zaman geleceği hakkında şirketten bir açıklama yapılmamıştı. Bu gün gelen bir haberde tanıtım tarihi hakkında detay paylaşıldı. 2022 yılında çıkarılacak olan elektrikli modelin Nisan ayında tanıtılacağı yazıldı.
Volkswagen ID.6 özellikleri neler? Fiyatı ne kadar olacak? ID.6 Türkiye'ye ne zaman gelecek? Türkiye satış fiyatı ne kadar olacak?

Volkswagen ID.6 tanıtımı Nisan ayında olacak!​

Tanıtımı Nisan ayında yapılacak olan elektrikli Volkswagen ID.6 modeli yıl sonunda tüm Avrupa ve Türkiye'ye dağıtılacak ve daha sonra da Ocak 2022 yılında ise satışına başlanacak denildi.

Tamamen Elektrikli olarak üretilecek Volkswagen 'nin bu serisi için iki tane model tanıtılacak denildi. Bu modeli birisi X olarak biliniyor, diğeri ise Cross olarak adlandırılmış durumdadır. Avrupa'da ve Türkiye'de Ocak 2022 de satışa çıkması beklenen bu modelin Nisan ayında tanıtımı gerçekleşecek.

VW ID.6 özellikleri ve fiyatı ise o zaman açıklanacaktır. Bunlar için herhangi bir net bilgi bulunmamaktadır. Muhtemel beklenen özellikleri ise şu şekilde tahmin ediliyor;
  • 450 Km menzil
  • 1 saatte hızlı şarj
  • Azami 189 KM hız
  • İç ve dış estetik görüntü
Yukarıdaki özellikler muhtemelen gelmesi beklenen özellikler olarak biliniyor. İlerleyen süreçte sizlere detaylı bilgileri haber olarak sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Volkswagen ID.6 özellikleri neler? Fiyatı ne kadar olacak? ID.6 Türkiye'ye ne zaman gelecek? Türkiye satış fiyatı ne kadar olacak? Sorularına cevaplar yazdık. Siz de yorumunuzu aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Mesajlar
5,050
Kullanıcılar
9,989
Son üye
Kasım yanık
Üst