Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Uygun fiyata T10X satan var mı?

ADMİN

Admin
Yönetici
Sitemizde bizlere özelden çok soru geliyor. Bu yüzden o soruyu sorma gereği duydum. Uygun fiyata T10X satan var mı? Çekilişten kazanıp, satma gereği duyan, uygun fiyata satan var mı? Uçuk kaçık fiyatlar istemeden tabi..

ADMİN

Admin
Yönetici
Arayın görüşelim
05324309580
Teşekkürler. Hocam merhabalar. Bana özelden çok mesaj geliyordur. Bu yüzden başlığı açtım. Eğer siz araç satmayı düşünüyorsanız aşağıdaki kategoride ilan açabilir araç özelliklerini yazarak iletişim adresinizi yazabilirsiniz.

İlan açmak için:

Sitemizde bizlere özelden çok soru geliyor. Bu yüzden o soruyu sorma gereği duydum. Uygun fiyata T10X satan var mı? Çekilişten kazanıp, satma gereği duyan, uygun fiyata satan var mı? Uçuk kaçık fiyatlar istemeden tabi..
Burası uyguna araçların elden çıkarıldığı bir site mi? Niye uyguna satıyoruz, anlamadım, qasqai nin bile 2.5 milyon olduğu ortamda 1650 ye satıp aynı paraya benzinli Cherry mi alalım?

ADMİN

Admin
Yönetici
Burası uyguna araçların elden çıkarıldığı bir site mi? Niye uyguna satıyoruz, anlamadım, qasqai nin bile 2.5 milyon olduğu ortamda 1650 ye satıp aynı paraya benzinli Cherry mi alalım?
Hayır öyle bir site değil. TOGG aracı ilk alanların 1.200 bin tl ye alıp 3 milyona sattığı ortamdan isyan olarak yazılan mesajların sitede açıldığı konudur.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,476
Kullanıcılar
10,284
Son üye
hhso