Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TÜVTÜRK kredi kartı geçerli mi 2021


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu gün sizlere TÜVTÜRK kredi kartı geçerli mi 2021 TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerli mi? 2021 yılında Bu soruyu yanıtlayacak ve sizlere yeni dönem araç muayenesinde kredi kartı dönemini anlatacağım.

TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerli mi?​

TÜVTÜRK muayene istasyonunda kredi kartı geçerli mi? Sorusunu hep duymuştuk. Daha önceden kredi kartı ile TÜVTÜRK bayilerinde muayene istasyonu ücreti ödenmiyordu. Kredi kartı olanlar ise nakit olmadan aracını muayene yaptıramıyor ve geri dönmek zorunda kalıyordu. Bu da araç sahipleri için çok büyük bir sorun olmuş şikayetler ortaya çıkmıştı.

TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerlimi? 2021


Fakat yeni çıkarılan karar ile 15.01.2021 tarihinden itibaren artık Araç muayene istasyonunda kredi kartı kartı ile işlem yapabilecekler. Alınan bu kara ile TÜVTÜRK bayilerinde artık kredi kartı ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Yani TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerli oldu. Yapılan çalışmalar sonucunda tüm Türkiye'de yer alan TÜVTÜRK bayilerinde kredi kartı ile işlem yapabilirsiniz. Egzoz emisyon değerleri ve geçmiş döneme ait borçları da bu sistem ile ödeyebilirsiniz.

Bu haberimizi TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerli mi? 2021 sorusunu ve TÜVTÜRK'te kredi kartı geçiyor mu? TÜVTÜRK kredi kartı geçerli mi 2021 benzeri soruların yeni yılda fazlaca olduğunu gördüğümüz için yazdık. Bu karar ile kredi kartıyla beklenen araç muayene ücretini kolayca ödeyebilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst