Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Turkuaz Robotlar TOGG Üretimine Hazır


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
265
Tüm dünyada elektrikli otomobil sektörü hızla büyümeye devam ederken, Türkiye’de de yerli otomobil heyecanı sürüyor. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) markasıyla üretimine başlanması planlanan yerli otomobil vatandaşlarda heyecan yarattı. Elektrikli yerli otomobil geliştirme çalışmaları tam gaz devam ediyor. Togg fabrikasından son gelişmeler yine sosyal medyada çok konuşuldu.

Togg yönetim kurulu toplantısı, Bursa’nın Gemlik ilçesinde bulunan üretim tesisinde yapıldı. Vatandaşların büyük bir ilgisini toplayan Togg resmi sosyal medya hesabından bu toplantı sonrasında görseller paylaşıldı. Araç test pistinin planları ve otomobilin üretiminde kullanılacak turkuaz renkli robotlar görsellerde en çok dikkat çeken detaylar olarak hafızalara kazındı.

Turkuaz Renkli Robotlar TOGG'u Toplayacak

Turkuaz Renkli Robotlar TOGG'u Toplayacak
Gemlik ilçesinde geniş bir alana yayılan Togg fabrikasında farklı parçaları turkuaz robotlar bir araya getirecek. Togg resmi sosyal medya hesabından yapılan görselde bu robotlar ön plana çıkarıldı. Öte yandan fabrikanın inşaatındaki son durum ve yaşanan ilerleme de görsellerde net bir şekilde görülebildi. Vatandaşlar Togg resmi hesabından paylaşılan bu görüntüleri beğeni yağmuruna tuttu.

TOGG CEO'su Gürcan Karakaş'tan Açıklama

Geçtiğimiz günlerde en yeni logosunu tanıtan Togg, yapılan çalışmalar sonucunda oy birliği ile yeni logoyu seçti. Togg’un yeni logosu yaşamı kolaylaştıran mobilite çözümleri sayesinde teknolojiyi ve insanı bugünün ve yarının kesişim noktasında bir araya getiriyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Togg CEO’su Gürcan Karakaş, yeni logonun en yüksek puanı aldığını ifade etti.

Logonun araç üzerine ön ve arka bölümlerinde konumlandırılmasından sonra konuşan TOGG CEO'su Gürcan Karakaş şunları söyledi: "Yerli ve global ajansların dahil olduğu bir sürecin ardından, ‘TOGG’un marka değerlerine uygunluk’, ‘Özgünlük’ ve ‘Tescil edilebilirlik’ kriterlerinden en yüksek puanı alan logoyu seçtik" Yeni logo bazı Togg destekçileri tarafından özgün olmadığı yönünde eleştirilirken bazı kullanıcılar ise global pazarda rekabet açısından doğru bir hamle olduğunu söyledi.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,467
Mesajlar
5,077
Kullanıcılar
10,113
Son üye
Sdemirkal25
Üst