Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Türkiye’nin Otomobili Konusunda Fiyat Açıklaması Geldi!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Türkiye'nin Otomobili Konusunda Fiyat Açıklaması Geldi. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilecek olan Türkiye'nin Otomobili merakla bekleniyor. Aracın üretimi için ciddi mesafeler kat edildi edilmeye de devam ediliyor.

Herkesin merak ettiği bir çok konu başlığı var yerli otomobil ile ilgili. Bunlardan biri de fiyatı. Türkiye'nin Otomobili Konusunda Fiyat Açıklaması Geldi!

Türkiye'nin Otomobili Konusunda Fiyat Açıklaması​

Türkiye'nin Otomobili'nin fiyatı belli oldu diye bazı kaynaklardan haberler servis edilerek gündem değiştirilmeye ve süreç baltalanmaya çalışılıyor. Fakat bu konuyla ilgili sosyal medya aracılığıyla açıklamalarda bulunan TOGG, "Türkiye’nin Otomobili’nin fiyatlarını kim açıkladı bilmiyoruz, ama biz açıklamadık." diyerek söylentilere itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizdi.

Herkesin büyük bir beklenti içinde olduğu ve merakla araçların fiyatlarını beklediği şu zamanlarda ortalıkta dolaşan asılsız iddialar hem TOGG yönetimini hem de vatandaşları gereksiz meşgul ediyor.

Türkiyenin Otomobilinin Fiyatı 2022'de Belli Olacak​

TOGG marka iletişimi ve pazarlama için sosyal medyayı tercih ediyor. Yaşanılan tüm süreçleri sosyal medya hesaplarından meraklılarına aktaran TOGG aracın fiyatıyla ilgili en erken 2022 yılında bir açıklama olabileceğini ifade etti.

TOGG tarafından yapılan açıklama şu şekilde; Türkiye’nin Otomobili’nin fiyatlarını kim açıkladı bilmiyoruz ama biz açıklamadık. Üstelik 2022’den önce de açıklamamız mümkün değil. Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyiniz. Heyecan yaratacak gelişmeler ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam ediniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst