Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Trumore Uygulama İndir

ADMİN

Admin
Yönetici
TOGG Trumore Uygulama İndir Play Store App Store indirmek için yazımızı inceleyiniz. Ön sipariş vermek için Trumore Uygulamasını indir telefonuna kur.
images.jpeg

Trumore nedir?​

TOGG T10X siparişi vermek için ve araçla ilgili tüm detaylara ulaşabileceğiniz yardımcı uygulamadır. Araç içerisinde entegre navigasyon ve diğer tüm yardımcı uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulama bizlere bir nevi Togg otomobil asistan görevi görmektedir.

Trumore Uygulama İndir​

Trumore Uygulama indirme linkleri aşağıda yer almaktadır.

Trumore App Store indir

Trumore Google Play Store İndir

Togg Trumore uygulamasını indiren arkadaşlar eksikleri veya uygulama geliştirmelerini buraya yazarlar ise geliştirme için faydalı olacaktır.

Son düzenleme:

vuud

Üye
mobil bir uygulaması olması gayet başarılı olmuş indirdim yükledim siparişimi verdim 😇😇

Moderatör tarafında düzenlendi:

Uygulama performans eniyilemesi açısından yeterli gibi durmuyor. Bildirimler menüsüne bildirim olsun olmasın giriş yapılamıyor.

Genel olarak hem togg, hem trugo web siteleri, hem de trumore zaman zaman çok ağır çalışıyor.

Trumore oturumumu kapatmama rağmen bir iki saat sonra trumore uygulamasına girdiğimde oturumum açık halde bulabiliyorum.

Bir de hem web sitesi hemde trumore uygulamasında duyurulacak - yayınlanacak dedikleri şeyler trumore da yayınlanmadı/çok geç yayınlandı. Ya da yayınlandıysa ben mi bulamadım, orasını bilemedim.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,994
Son üye
receps53