Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Triumph elektrikli motosiklet üzerinde Williams batarya kullandı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Triumph elektrikli motosiklet üzerinde Williams batarya kullandı! Haberinde sizlerleyiz.Williams, Triumph ve gerçek bir üniversitenin en parlak beyinleri tarafından geliştirilen 180 beygirlik bir motosiklet havasında olan var mı? Evet, olabileceğini düşündüm.

Triumph elektrikli motosiklet üzerinde Williams bataryası kullandı!​

Ama bu bugünlerde gerçekten ne anlama geliyor? Pekala, 350 mil menzili bir bisiklete ihtiyaç duyduklarını iddia eden kahramanlar, bunu düşünmeden önce olacaklar, sonra Charley Boorman cep telefonlarıyla bir köy barına gidip buna bir macera diyecekler. Elektrik altyapısı konusunda endişelenen, tüm hayatları boyunca ışıkları evde açık tuttuklarını ve gazla ateşlenmelerinden bu yana iyi bir zaman geçtiği gerçeğini rahatlıkla gözden kaçıran el sıkıcılar olacak.


Triumph elektrikli motosiklet üzerinde Williams bataryası kullandı!


Daha sonra, evde doldurabileceğimiz bir bisiklet fikrine en gözü sulandıran hardal gibi hevesli, neredeyse hiç bakım gerektirmeyen ve hattın dışına çıkarken olduğu kadar güç sağlayan bizim gibi insanlar olacak. devir aralığının lisans teslim sonu.

Bu noktada, henüz yola giden bir motosiklet olmadığını fark edebilirsiniz. Ama gökyüzündeki pasta değil, hoş olmaz mıydı. Triumph elektrikli motosiklet , eski Cosworth mühendisleri tarafından kurulan uzman bir güç aktarım şirketi olan (bunu hayal edin) Integral Powertrain tarafından geliştirildi. Üretimleri TE-1 için tamamen yenidir ve sadece 10 kg ağırlığındadır, ancak 180 beygir gücü kapasitesine sahiptir.

Benzer şekilde, Williams Advanced Engineering, daha önce gördüğümüz her şeyden daha hafif, daha güçlü ve daha fazla menzile sahip olacağını vaat eden tamamen yeni bir pil yarattı. Ve tabii ki, pişireceğimiz bir sonraki akşam yemeğinin aslında dünyanın en lezzetli yemeği olacağına söz verebiliriz, ancak pudingin kanıtı her zaman ve her zaman yemekte olacaktır. Bununla birlikte, bu Williams, a) tuhaf iddialar, b) yarım yamalak iddialar veya c) herhangi bir şey, ancak yaptıkları konusunda tamamen fazla ciddi olmasıyla tanınmayan bir şirket.

Triumph elektrikli motosiklet üzerinde Williams bataryası kullandı!


Bu nedenle, kıdemli ticari müdürü oyunun kurallarını değiştiren bir bataryaya sahip olduklarını söylediğinde, onlara şüpheden fayda sağlama eğilimindeyiz. Ayrıca, bu yönetici kurulumun ne kadar "güzel" derli toplu "olacağını söylemeye dikkat ettiğinde, size Williams'ta neyle ilgili olduklarına dair bazı ipuçları verir.

Warwick Üniversitesi'nin uygulamalı bilim, teknoloji ve mühendislik tesisi olan Warwick Manufacturing Group, William'ın bataryasının, Integral'ın güç aktarım mekanizmasının ve Triumph'un şasisinin modellenmesini ve simülasyonunu ve birlikte nasıl çalıştıklarını ele alıyor. Açıkçası, simülasyonlar çok iyi söylüyor, çünkü Triumph-Williams-Integral süper grubu bu yıl TE-1'in prototipini oluşturmaya başlıyor, bir noktada iyi niyetli bir yol modeli olarak piyasaya sürülmeden önce. Yapabilmek.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,105
Son üye
Arifkara
Üst