Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Toyota Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu haberimiz de Toyota Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı bunun detaylarını sizlere sunacağız. Her ebeveyn, yolculuğun sadece yol boyunca araçta güvenli bir şekilde gezinmekten daha fazlasını içerdiğini bilir . Arkadaki gençlere göz kulak olmayı ve (birçok) taleplerinin karşılandığından emin olmayı içeren ikincil bir iş var. Toyota ve Lexus sahipleri için bu iş biraz daha kolay hale geldi.

Toyota Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı​

Toyota, araç içi Wi-Fi ve WarnerMedia RIDE Uygulamasına erişim için AT&T ile yeni bir iş birliği yaptığını duyurdu. Bu özelliği kullanarak en çok beş cihaz en son canlı içeriğe kolayca erişebilir, bunları paylaşabilir ve yayınlayabilir. Bu, arka koltuklarda oturanlar için hedefinize ulaşmayı kolaylaştırmalıdır.

Bu hizmet, Lexus LX ve Toyota Sienna gibi araçlara harika bir katkı olacaktır . İkincisi, kablosuz kulaklık, uzaktan kumanda ve bir HD arka eğlence ekranı gibi aile dostu özellikler sunuyor. Akış hizmetine, Toyota ve Lexus'un seçkin 2020 ve daha yeni araçları için erişilebilir.

İlk ücretsiz Wi-Fi planı deneme süresi 90 güne kadar sürer. Kullanım sırasında, yolcular TruTV, CNN, HBO Max ve Cartoon Network gibi içeriklere erişebilecekler. Şu anda WarnerMedia RIDE uygulaması hem Google Play hem de Apple Uygulama Mağazalarından indirilebilir.
Toyota Mükemmel Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı
Toyota Motor Kuzey Amerika'nın grup başkan yardımcısı Steve Basra, "WarnerMedia RIDE'a erişim sağlamak için AT&T ile birlikte çalışarak, araç içi eğlence deneyimini yeniden tasarlıyoruz ve yolcuların en sevdikleri içeriğe yolun gittikleri her yerde erişebilmelerini sağlıyoruz," diye açıkladı

Toyota Motor Kuzey Amerika grup başkan yardımcısı Steve Basra . Araç içi bağlantı, artık birçok müşteri için satın alma kararının önemli bir parçası olarak kabul ediliyor. Yeni bir arabada Apple CarPlay ve Android Auto yoksa , bazıları için bir anlaşma kırıcı olabilir. Lamborghini bile süper otomobillerine, bilgi-eğlence teknolojileriyle tanınmayan araçlar olan mükemmel bir Amazon Alexa Araç İçi Kontrol sistemini entegre etti . Toyota'nın AT&T ile yaptığı son hareket sadık kişileri memnun etmeli ve çocukları gülümsemelidir.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst