Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg’un Ünü, Ülke Sınırlarını Aştı! Dünya Yerli Otomobili Konuşuyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Yaklaşık 4 yıldır sabırsızlık ile beklenen yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg, 29 Ekim tarihinde resmen seri üretime geçti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile açılan Gemlik Fabrikası’nda son sürat devam eden seri üretim çalışmaları, yalnızca ülkemizden değil diğer yabancı ülkelerden de yakından takip edilmeye başlandı. Sektöre bir elektrikli otomobilden çok daha fazlası olarak giriş yapmaya hazırlanan Togg, bugün Hint basınında da yer aldı. Seri üretiminin ilk yılında toplamda 20 bin adet üretilmesi planlanan yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg’u ele alan Hintli yayın organı, Togg’un özelliklerine ve farklı donanımlarına ilişkin ayrıntılar verdi.

Hint Basınında Yerli Otomobil Detayı!

Hint Basınında Yerli Otomobil Detayı!
Sene başında Amerika’nın en önemli otomotiv fuarında sergilenerek kendisini resmen dünyaya tanıtan yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg, 29 Ekim tarihinde seri üretimine geçilmesi ile birlikte yakın takibe alındı. Ülkemiz ve otomotiv sektörümüz adına gurur verici olan bu gelişmenin ardından, yabancı basında da yerli otomobile sıklık ile yer verilmeye başladı.

Bu kapsamda son haber Hindistan merkezli Autocar Professional’dan geldi. Hindistan merkezli olan Autocar Professional, geçtiğimiz günlerde yerli ve doğuştan elektrikli Togg’a ilişkin yeni bir yazı kaleme aldı. Yerli otomobilin özelliklerine ilişkin önemli bilgiler aktaran Hintli yayın organı, ilk olarak Togg’un navigasyon sistemine değindi. Akıllı cihaz olarak tanımlanan Togg’un sahip olduğu navigasyon sisteminin kullanıcılarına oldukça farklı ulaşım çözümleri sunacağını belirten Autocar Professional, bu yönü ile Togg’un öne çıkacağına işaret etti.

Togg’un sahip donatıldığı blockhain teknolojisine de değinen Autocar Professional, yerli otomobilin kullanıcıları için tüm dijital hizmetlerde yararlanabilecekleri güvenli ödeme yöntemleri sunacağını belirtti. Togg’un aynı zamanda araç bakımı ve parça değişimi gibi servis işlemleri için blockhain teknolojisi sayesinde bir rapor tutacağını ve böylelikle de güvenilir bir ikinci el piyasası yaratmayı hedeflediğini ifade eden yayın organı, aynı zamanda yerli otomobilin uzaktan güncelleme ve akıllı bağlantı gibi fark yaratan özelliklere de sahip olacağını belirtti.

Analistten Çarpıcı Açıklamalar!

Hintli yayın organı Autocar Professional’dan sonra Jato analisti Felipe Munoz’dan da bir açıklama geldi. Togg’u da içerisine dahil etmiş olduğu elektrikli otomobil içerikli açıklamasında Avrupa pazarlarındaki daralmaya dikkat çeken Munoz, pazardan pay almanın zor olacağını ifade etti.

Önceki yıllarda yalnızca elektrikli otomobil üreten Tesla’nın sahip olduğu başarıya bugün ulaşabilmek için yalnızca bir elektrikli otomobil üretmenin yeterli olmayacağına dikkat çeken Analist Munoz, pazardan pay elde edebilmek için öncelikle bir farkın ortaya konması gerektiğini belirtti. Bugün hemen hemen her üretici firmanın elektrikli otomobil tasarımına sahip olduğunu belirten Munoz, pazarda şansı arttırabilmek için üreticilerin farklılaşması ve yeni çözümler sunabiliyor olmaları gerektiğine dikkat çekti.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst