Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG’un Son Hali Yüzde 95 Belli Oldu!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Milyonlar, uzun zamandır Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin (TOGG) trafiğe çıkmasını bekliyor. Gelen açıklamalara göre TOGG 2023 yılında yollarda olacak ancak araçla ilgili tüm detaylar hala açığa çıkmış değil. Bu da milyonların merakını artırıyor. Yakında yollarda görmeye başlayacağımız TOGG’un içeriden ve dışarıdan incelemeleri yapıldı. Birçok kez incelenen aracın son hali ise merak ediliyor.

Ayrıca birçok kişi için TOGG’un bagaj yapısı ve bagajında ne olduğu da büyük bir merak uyandırıyor. TOGG’un son hali nasıl olacak, bagajında ne olacak? TOGG ne zaman trafiğe çıkacak? Yakında trafiğe çıkmasını beklediğimiz yerli aracımız TOGG daha önce birçok kez içeriden ve dışarıdan incelenmişti. CES 2022’de görücüye çıkmasıyla birlikte büyük bir ilgi toplamayı başaran TOGG, uzun zamandır merakla takip ediliyor. Daha önce incelemesi yapılan ve merakla beklenen TOGG’un bagaj yapısına dair meraklar ise tam olarak giderilememişti. TOGG’un bagajında ne olduğu konusu hala soru işaretleri ile doluyken, aracın bagaj yapısına dair de bilgiler ortaya çıktı.

TOGG İncelemesi

TOGG İncelemesi
Gelen açıklamalara göre TOGG’un 2022 yılının sonunda Gebze merkezli fabrikada üretimleri başlayacak ve araç 2023 yılının ilk çeyreğinde veya en geç ilk yarısında trafikte, yollarda olacak. Trafiğe çıkışı merakla beklenen ve geri sayımı başlatan TOGG’un bagaj yapısı da sonunda incelendi. Araç incelemesinden gelen bilgilere göre tanıtılan konseptte aracın sportif ve kaslı görünüşüne, bagaj da bu yöndeki yapısıyla uyum sağlıyor. Tamamen elektrikli modeli ile yollarda olması beklenen TOGG’un yüzde 95 oranda nasıl bir görünüme sahip olacağı biliniyor. Bagajı incelenen araçta, LED far tasarımını görüntüsü ile destekleyen kamera sisteminin kullanılmış olması dikkat çekiyor.

TOGG Son Görünümü ve Özellikleri Nasıl?

TOGG bagajı incelendiğinde, kör nokta riskinin en aza indirgendiği ve ayna yerine kamera teknolojisi kullanıldığı görülüyor. Ayrıca tanıtılan aracın en önemli özellikleri arasında Seviye 3 otonom sürüş teknolojisinin olması da dikkat çekiyor. Otonom sürüş sisteminin entegre edildiği araçta toplamda 320 kW güç üretebilen 2 adet elektrik motoru bulunuyor ve dört çeker olarak tasalanan araç, 500 kilometre menzile ve 4,8 saniye 0-100 km/s hızlanma süresine sahip.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst