Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG’un Gemlik’teki Fabrikasından Yeni Görüntüler Geldi!

ADMİN

Admin
Yönetici
Türkiye’de milyonlarca vatandaşın merakla beklediği yerli otomobil TOGG için geri sayım devam ediyor. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), aylık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı, Bursa’nın Gemlik ilçesinde inşası devam eden tesiste yapıldı. TOGG seri üretime geçiş hazırlıklarının yanı sıra üst yapı çalışmaları da yerinde incelenmiş oldu.

Vatandaşların yakından takip ettiği Togg’un resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşım büyük ilgi gördü. Gemlik’teki tesisin inşaat süreci devam ettiği belirtilirken fabrikanın son durumu hakkında şu açıklama yapıldı: “Aylık Yönetim Kurulu Toplantımızı Gemlik'te inşası devam eden tesisimizde gerçekleştirdik. Seri üretime geçiş hazırlıklarımız ve üstyapı çalışmalarımızı, Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte yerinde inceledik.”

TOGG Tesisinde Son Durum

TOGG Tesisinde Son Durum
Togg resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Togg yönetim kurulu üyelerinin tesis içindeki turkuaz renkli robotların önünde çekilen fotoğrafları büyük beğeni topladı. Yönetim kurulu üyeleri bu süreçte fabrikadaki araç test pistini de incelemeden geçmedi. 27 Aralık 2019 tarihinde ön gösterim araçlarının Türkiye ve tüm dünyaya tanıtılmasıyla il adımı atan Togg yeni bir sürece girdi.

İlk tanıtım gününden bu yana önemli bir tanınma seviyesine ulaşan yerli otomobil Togg ismini marka adı olarak kullanmaya devam ediyor. Yenilg’e adım atan Togg, geçtiğimiz günlerde de resmi logo seçimini tamamladığını açıklamıştı. Ayrıca AB’de 5 – 8 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek ve dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından biri olarak kabul edilen CES 2022 fuarına Togg da katılacak.

TOGG ABD Yolcusu

21 Aralık tarihinde yaklaşık 3 tonluk Togg aracı özel bir şekilde Turkish Cargo uçağına yüklenerek ABD’ye doğru yola çıktı. Tüketici Elektroniği Fuarı’na katılmak üzere Turkish Cargo’nun TK6361 uçuş koduna sahip Boeing 777 uçağı ile dijital konvoy yapılarak ABD’ye gönderildi. Yerli otomobil Togg hakkında son gelişmeler şirketin resmi sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşlar ile paylaşılmaya devam ediyor.

Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,468
Kullanıcılar
10,118
Son üye
ismail28