Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG'dan yerli otomobille ilgili ön sipariş açıklaması

ADMİN

Admin
Yönetici
Değerli forum üyeleri biliyorum. Herkes yerli otomobil TOGG'u dört gözle bekliyor. Sipariş vermek isteyenler ve ön siparişi soranlar için kısa bir açıklama geldi. TOGG firmasının yapmış olduğu açıklama şu şekildedir. Bizde sizlerle bu konuyu paylaşmak istedik.

251

Yapılan açıklamadaki notlar ise şu şekildedir.
Tanıtımının ardından, milletimizin büyük beğeni ve teveccühünü kazanan Türkiye’nin Otomobili için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda mesaj ve telefon almaktayız. Türkiye’nin Otomobili’nin üretim, satış ve pazarlama stratejileri titizlikle yürütülmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın manevi değeri çok yüksek ön siparişi dışında araçlarla ilgili resmi ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesini önemle rica ederiz.”

Açıklamanın genel detayında ise Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haricindeki kimsenin ön siparişini kabul etmeyeceklerini açıklamışlardır. Ayrıca paylaşımları da takip etmelerini önermişler.

Bizler de otomobilin ön satışının bizlere olmasını bekleriz. İnşallah 2023 de yollarda görebiliriz Diyelim. İlk çıkınca olmasa da 1 yıl sonra da ben almayı düşünüyorum. TOGG görüntü ve tarz olarak çok güzel olacak.

Nakre

Üye
Tasarımları oldukça görseli kuvvetli, keskin çizgiliydi. O tasarımla yurt dışında da yoğun talep alır.Hayırlısı olsun. Bekliyoruz

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,468
Kullanıcılar
10,118
Son üye
ismail28