Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG'dan yerli otomobille ilgili ön sipariş açıklaması


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Değerli forum üyeleri biliyorum. Herkes yerli otomobil TOGG'u dört gözle bekliyor. Sipariş vermek isteyenler ve ön siparişi soranlar için kısa bir açıklama geldi. TOGG firmasının yapmış olduğu açıklama şu şekildedir. Bizde sizlerle bu konuyu paylaşmak istedik.

251


Yapılan açıklamadaki notlar ise şu şekildedir.
Tanıtımının ardından, milletimizin büyük beğeni ve teveccühünü kazanan Türkiye’nin Otomobili için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda mesaj ve telefon almaktayız. Türkiye’nin Otomobili’nin üretim, satış ve pazarlama stratejileri titizlikle yürütülmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın manevi değeri çok yüksek ön siparişi dışında araçlarla ilgili resmi ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesini önemle rica ederiz.”

Açıklamanın genel detayında ise Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haricindeki kimsenin ön siparişini kabul etmeyeceklerini açıklamışlardır. Ayrıca paylaşımları da takip etmelerini önermişler.
 

Katılım
11 Şub 2021
Mesajlar
242
Tepkime puanı
68
Bizler de otomobilin ön satışının bizlere olmasını bekleriz. İnşallah 2023 de yollarda görebiliriz Diyelim. İlk çıkınca olmasa da 1 yıl sonra da ben almayı düşünüyorum. TOGG görüntü ve tarz olarak çok güzel olacak.
 

Nakre

Üye
Katılım
1 Tem 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Tasarımları oldukça görseli kuvvetli, keskin çizgiliydi. O tasarımla yurt dışında da yoğun talep alır.Hayırlısı olsun. Bekliyoruz
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,105
Son üye
Arifkara
Üst