Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg’dan Yeni Paylaşım: 29 Ekim’de Görüşmek Üzere!

ADMİN

Admin
Yönetici
Uzun süredir test aşamaları devam eden ve hem yerel basında hem de yabancı basında sıklık ile yer alan yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg için geri sayım başladı. Bu ay içerisinde seri üretimine geçilmesi planlanan yerli otomobil için herkes sabırsızlanırken firmanın resmi Twitter hesabından yeni bir paylaşım yapıldı.

Togg'un Yeni Paylaşımı İlgi Gördü!

Yerli otomobilin seri üretimine geçilmesine günler kala piyasada bir heyecan durumu hakimken firmadan yeni bir paylaşım geldi. Aktif olarak kullanılan resmi Twitter hesabından yeni bir paylaşım yayınlayan yerli firma, sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Firmanın yeni paylaşımı saniyeler içerisinde binlerce beğeni ve retweet aldı. Dün, resmi Twitter hesabından yeni bir paylaşım yayınlayan yerli firma Togg, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “29 Ekim’de yeniden görüşmek üzere. Bir fabrikadan çok daha fazlasını inşa etmeye başladığımız günden bu yana heyecanla 7 gün 24 saat yayınımızı izleyen, 76 ülkeden 2,5 milyondan fazla izleyicimize teşekkür ediyoruz.”

Bakan Varank'tan Önemli Togg Açıklaması!

Bakan Varank'tan Önemli Togg Açıklaması!

Yerli otomobil Togg hem yerel basında hem de yurtdışı basınında sıklık ile yer almaya devam ederken elektrikli otomobile ilişkin en çok merak edilen konu başlıklarından birisi de satış fiyatı oldu. Çok çeşitli faktörler çerçevesinde durmadan artan araç fiyatlarına karşı Togg’un nasıl bir fiyatlandırma politikası ile satışa sunulacağı sık sık gündemde yer almaya başladı. 29 Ekim tarihinde açılışı resmen yapılacak olan Gemlik Fabrikası ile birlikte seri üretimine başlanacak olan yerli otomobil Togg için çok çeşitli kaynaklardan fiyat tahminleri gelirken konuya son noktayı Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank koydu.

Geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu bir etkinlik kapsamında önemli açıklamalara imza atan Bakan Varank, Togg’un satış fiyatına da değindi. Yerli otomobilin satış fiyatına ilişkin önemli ipuçları veren Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, şu ifadeleri kullandı: “Satış fiyatı ile ilgili olarak bize de çok soru geldi. Biz başından bu yana aynı şeyleri söylüyoruz. Biliyorsunuz ki bu bir özel sektör yatırımı. Bu noktada şirketin de bir fiyat politikası var. Onlar başından beri şunu söylüyorlar ‘Biz piyasaya C sınıfı bir SUV araç ile çıkacağız. Dolayısı ile aynı segmentte bulunan yani C sınıfı SUV segmentinde bulunan içten yanmalı, dizel ve benzinli araçlar hangi fiyat skalasından satışa sunuluyor ise biz de o fiyat marjından piyasaya girip rekabetçi olacağız.’ Onların başından itibaren söyledikleri bu. Bu noktada Togg’un satış fiyatını merak edenler, fiyatlar listelerini ellerine alabilirler.”

"Beni Değil Aracı Tanıyorlar!"

Etkinlik kapsamında yapmış olduğu konuşmada geçtiğimiz günlerde başından geçen bir olaya da değinen Bakan Varank, şu ifadeleri kullandı: “Geçen gün hanım bir sipariş vermişti, pastaneye gittim. Üzerimde de Togg’un yeleği vardı. ‘Siparişimiz varmış alabilir miyim?’ dedim. Tezgahtar arkadaş hazırladı, ‘buyurun’ dedi. Sonra üstüme bakıp ‘ya bu üzerinizdeki bildiğimiz Togg mu?’ diye sordu. ‘Evet’ dedim. Anlattık işte fabrikanın 29 Ekim’de açılacağını, mart ayında da satışların başlayacağını. ‘Ne kadar gurur verici’ dedi. Tabii beni tanımadı. Yerli otomobili tanıyor ama Sanayi ve Teknoloji Bakanı’nı tanımıyor.”

Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,468
Kullanıcılar
10,118
Son üye
ismail28