Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG’dan ön sipariş açıklaması


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Dün yerli otomobil TOGG'dan ön sipariş açıklaması geldi. Kamuoyunda ön sipariş ile ilgili bir çok haber olmuş, fakat net bir açıklama yapılmamıştı. Dün de yapılan açıklama yerli otomobil bekleyenler için yapıldı. Ön sipariş için ortaya çıkan söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır. Şimdi haberin detaylarına geçelim. Açıklama yapılma sebebi yerli otomobil ön siparişe açıldı denilmişti.

Bu kamuoyunda çok fazla dolaşan bir haber olunca Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) açıklama yaptı. Resmi Twitter hesabından ve diğer resmi kanallardan bu açıklama paylaşıldı.

Açıklamanın detaylarını hemen sizlerle paylaşacağız. Yapılan açıklamanın detayları şu şekildedir. "Tanıtımının ardından, milletimizin büyük beğeni ve teveccühünü kazanan Türkiye’nin Otomobili için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda mesaj ve telefon almaktayız. Türkiye’nin Otomobili’nin üretim, satış ve pazarlama stratejileri titizlikle yürütülmektedir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın manevi değeri çok yüksek ön siparişi dışında araçlarla ilgili resmi ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesini önemle rica ederiz."

Yani buradan çıkacak sonuç ise ön siparişi şu anda sadece Sn Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haricinde kimseden alınmamıştır. Emeği geçen ve öncülük eden Cumhurbaşkanı Erdoğan haricinde kimsenin ön siparişi kabul edilmemiştir. Bu açıklamayı resim olarak da sizlere sunmak istedik.
TOGG'dan ön sipariş açıklaması
Yukarıdaki resmi açıklama Twitter hesabı üzerinden paylaşılmıştır. Burada da resmi hesap üzerinden paylaşılan bilgilerin geçerliliği olacaktır.

Ayrıca burayı takip ediniz diye sonlanmıştır. Yani TOGG'dan ön sipariş hakkında ortaya atılan konular gerçeği yansıtmamaktadır. Ayrıca bu konuyu forum sitemizde paylaştık.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,082
Son üye
ikrammüslim
Üst