Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg'dan dünyada bir ilk! Dijital varlık cüzdanı Togg'a entegre edildi


Tolgahan

Üye
Katılım
3 Ocak 2023
Mesajlar
20
Tepkime puanı
4
Togg'dan dünyada bir ilk! Dijital varlık cüzdanı Togg'a entegre edildi.jpeg

Türkiye’de yeni teknolojilerin en önemli markalarından biri haline gelen Togg, dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Togg, dünyada türünün ilk örneği olan akıllı cihaza dijital varlık cüzdanı entegre etti. Dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2023’te yapılan duyuru teknoloji dünyasında büyük ses getirdi. Togg’un Avalanche blok zinciri ağı üzerine inşa ettiği bu dijital cüzdan, kullanıcılara banka düzeyinde güvenlik sağlayacak.

Teknoloji dünyasının en yeni gelişmelerine dair izler taşıyan ve ilklerin buluşma noktası haline gelen CES 2023 fuarı yine büyük ilgi gördü. Togg, katıldığı CES fuarında Beyond X kapsülü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yerli marka, bu sefer de kullanıcıların mobilite deneyimini arttıran bir hamleyle beğeni topladı. Togg tarafından yapılan duyuruda yeni teknoloji ürünlerinin daha önce hiç yapılmadığını belirtirken dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

Akıllı Cihaza Entegre Dijital Varlık Cüzdanı

Yerli marka Togg, dünyada türünün ilk örneği olan akıllı cihaza entegre varlık cüzdanını duyurdu. Avalanche ağı üzerinde geliştirilen bu cüzdan sayesinde kullanıcılar araçta hareket halindeyken dijital varlıklarına erişme ve bunları güvenli biçimde saklayıp aktarma gibi sınırsız sayıda işlem yapabilecek. Geniş bir kullanım senaryosu sunan Togg, ayrıca kullanıcıların benzersiz varlıklara erişim sağlayabilecekleri bir NFT pazaryeri oluşturdu. Togg kullanıcıları NFT pazaryeri üzerinden akıllı cihazlarda NFT’leri görüntüleyip kullanabilecekler.

Söz konusu NFT’ler özel bir “Sanat modu” ile kullanıcının ekranında yer alabilecek. Togg’un blok zinciri üzerindeki tedarik zinciri projesi, kullanıcıların cihazlarında servis geçmişine, değişen parçalarına ve ulaşım geçmişine kolaylıkla erişim imkanı sağlayacak. Böylelikle Togg cihazının bakım ve onarımı konusunda daha fazla şeffaflık ve kontrol sağlanacak.

Togg CEO’su Gürcan Karakaş’tan Açıklama

Togg CEO’su Gürcan Karakaş’tan Açıklama.jpg

CES 2023 fuarına damgasını vuran Togg’un dünyada bir ilki gerçekleştirdiğini hatırlatan CEO Gürcan Karakaş akıllı cihazlarını üçüncü yaşam alanı olarak tanımladı. Kullanıcıyı merkeze alan akıllı cihaz ve dijital ürünlerin etrafında herkes için açık bir ekosistem oluşturmak için çalıştıklarını söyleyen Karakaş şu ifadeleri kullandı: “Birbirinden bağımsız ekosistemleri birbirine bağlamak ve kesintisiz akıllı yaşam çözümleri üretmek üzere blokzinciri teknolojisi üzerindeki çalışmalarımızı, ülkemizin ve dünyanın en iyileriyle iş birliklerimizi sürdürüyoruz. Bu bağlamda stratejik ortağımız Ava Labs’ın blok zinciri üzerine geliştirdiğimiz ürünümüz dijital varlık cüzdanıyla, kullanıcıların mobilite deneyimini başka bir noktaya taşımayı hedefliyoruz.”

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer’den Açıklama

Mobilite ekosisteminin bir sınırı olmadığı belirtilirken projenin ortağı Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer de açıklamalar yaptı: “Togg, geçen yıl blockchain girişimlerinin yeri olarak Avalanche'ı seçerek mükemmel bir öngörü gösterdi. Şimdi de akıllı mobiliteyi dönüştürme konusundaki cesur vizyonunu gerçekleştirme yolunda bir büyük adım daha attı.” Yerli marka Togg’un dijital cüzdan entegrasyonu sayesinde kripto para yatırımcıları dijital varlıklarını araç üzerinden alım satabilme imkanı bulabilecek.
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,457
Mesajlar
5,047
Kullanıcılar
9,981
Son üye
yafess
Üst