Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg’dan Bir Başarı Daha: En İyi İşverenler Listesinde Üst Sırada!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Dünya otomotiv sektörünün içten yanmalı motora sahip olan araç üretimini kısıtladığı ve elektrikli araç üretimine hız kazandırdığı şu günlerde, Türkiye’nin yerli otomobili Togg ülkenin göğsünü kabartmaya devam ediyor.

Çalışmalarına başlandığının ilan edilmesine bugüne kadar hem ülke vatandaşlarının hem de diğer ülkelerin merak içerisinde beklediği yerli otomobil Togg, bir başarıya daha imza attı. 2022 yılına girildiği dünden itibaren nerede ise her gün gurur verici haberler ile hem ülke gündeminde hem dünya gündeminde yer almayı başaran Togg, Türkiye’nin en iyi iş verenlerinin belirlendiği listeye girmeyi başardı.

Önce Sertifikayı Hak Etti!

Önce Sertifikayı Hak Etti!
2022 yılının ilk günlerinden bu yana hem dünya arenasında hem de ülkemiz platformlarında sergilenen ve otomotiv firmaları, araç üreticileri, diğer sektör temsilcileri ve sürücüler tarafından tam not almayı başarmış olan yerli otomobil Togg, başarısına başarı eklemeye devam ediyor.

Yerli otomobil üretimine büyük bir titizlik ile devam eden Togg, 2021 yılında bu titizliğinin ödüllendirilmesini sağlamıştı. Türkiye ofisi İstanbul Beşiktaş’ta bulunan ABD menşeili Great Place to Work Enstitüsü’nden sertifika almayı başaran Togg, o dönemde hem ülke gündeminde hem de dünya gündeminde yer almayı başarmıştı.

Söz konusu sertifikayı global standartlar çerçevesinde değerlendirilerek almaya hak kazanmış olan Togg’un, bünyesinde çalışan personellerde yüksek güven oluşturduğu ispat edilmişti.

Şimdi de En İyi İşveren Unvanı!

Geçtiğimiz yıl Great Place to Work Enstitüsü’nden sertifika almayı başarmış olan Togg, yeni haftada yeni bir başarı haberi ile gündeme gelmeyi başardı.

Togg’un CEO’su Gürkan Karakaş tarafından yapılan açıklamaya göre Togg aynı enstitü tarafından değerlendirilmiş ve yapılan tüm analizlerden başarı ile çıkmayı başararak Türkiye’nin En İyi İş Verenleri listesine girmeyi başardı.

Togg'un Çıkışı Sabırsızlık ile Bekleniyor!

Üretim bandından inmeye hazırlanan ve inmeden önce de sürücülere güvenli ve kaliteli sürüş deneyimi yaşatmak adına birçok testten geçen Togg, sene sonunda seri üretime geçecek. Yerli otomobil, 2023 senesinin ilk çeyreğinde de satışa sunularak yollarda ki yerini alacak.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst