TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG’da Kadrolaşma Devam Ediyor!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,113
Tepkime puanı
225
TOGG'da Kadrolaşma Devam Ediyor! Hepimizin gözü kulağı yerli otomobil ile ilgili gelişmelerde. Kimileri projenin hayata geçebileceğine inanmazken kimileri de meraklı ve heyecanlı bir bekleyiş içerisinde otomobili ülkemizin sokaklarında görmek için can atıyor. Biz bunları beklerken TOGG'da kadrolaşma devam ediyor.

Türkiye'nin Otomobili​

İşte böyle bir ortamda biz sizlerin merak ettiği sorulara cevap aramaya devam ediyoruz. Öncelikle süreci kısaca özetlemek gerekirse Sn. Cumhurbaşkanının özel çabaları sonucu projeyi yapmak için ortaya çıkan 5 babayiğit ve TOBB çalışmalara başlar. Sonrasında uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan SUV ve sedan prototipler harikulade olarak tüm otomobil severler ve devler liginden tam not almayı başarır.

Akabinden ise fabrikanın temelinin atılacağı il olarak Bursa belirlenir ve temel atma töreni için gün sayılır. Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu o günden sonra da uluslararası tecrübeye sahip otomobil dünyasında başarılı işler yapan isimleri kadrosuna katmaya devam ediyor.

Türkiye'nin Otomobili'ni Dünyaya Talin Yıldız Pazarlayacak!​

TOGG yaptığı transferlerle başarılı olan birçok üst düzey yöneticiyi projenin başına getirmeye devam ediyor. son olarak Pazarlamadan Sorumlu Üst Düzey Yönetici (CMO) koltuğuna Talin Yıldız'ı getirdi. Talin Yıldız'ın ürün yönetimi, ürün planlama, fiyatlama, pazarlama, satış, marka yönetimi ve iletişimi gibi alanlarının yanı sıra müşteri ilişkileri yönetimi, pazar araştırmaları ve analizi ile müşteri bilgi yönetiminin de başında olacağı bilgisi verildi
TOGG'da Kadrolaşma Devam Ediyor!

Talin Yıldız Kimdir?​

Eğitim hayatı; Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde tamamlayan Yıldız, yüksek lisans eğitimini ise Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Sorbonne Üniversitesi’nde gerçekleştirdi. İş hayatı; Talin Yıldız, ilk olarak 2002 yılında Michelin’de iletişim ve halkla ilişkiler sorumlusu olarak göreve başladı.

2004 yılında Renault’a geçiş yapan Yıldız, günümüze kadar geçen 16 yıllık süreçte şirketin farklı pozisyonlarında görev yaptı. Yıldız, TOGG’a geçiş yapmadan önce Renault’da Global Pazarlama Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,571
Kullanıcılar
5,189
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst