Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG YİNE ZAM YAPTI

ksekerci44

Üye
Bu zam sonrası ÖTV indirimi olacak mı yoksa 1890 tl ye mi alacağız uzun menzili sizce alınır mı yoksa vaz mı geçeyim aralık teslimatım

Ekli dosyalar

• IMG_1011.jpeg
    IMG_1011.jpeg
    161.9 KB · Görüntüleme: 109

ADMİN

Admin
Yönetici
Yeni fiyatlar iç açıcı değil gerçekten. Çok kişi vazgeçecektir heralde.. üzücü bir durum

alikim83

Üye
Kırmızı içi siyah full paket 16 bininci teslimatdaydım, son anda 300 bin zam biraz fazla oldu dolar aynı yerinde duruyor, bissürü plan proje yaptık, zam zamansız oldu.

Haci Akyel

Üye
Aracım üretim aşamasında ama Çok fazla zam geldiği için siparişimi iptal edeceğim isteyen olursa devredebilirim siyah full paket

okanmeral

Üye
Bu zam sonrası ÖTV indirimi olacak mı yoksa 1890 tl ye mi alacağız uzun menzili sizce alınır mı yoksa vaz mı geçeyim aralık teslimatım
valla ben vazgeçiyorum. biz ne yaparsak yapalım bunlar alacak havasına girdikleri için acımadan zam yapıyolar. dağıtımları bilerek geciktiriyolar. ben iptal edeceğim

61A034

Üye
Aracını yeni almış olanlar seviniyor, çünkü eldeki de dahil araçların değeri arttı. Henüz almamış olanlar ise haklı olarak üzülüyor, Ama yapacak bir şey yok. Sonuçta üretici dövize endeksli olduğunu başta söyledi, Herkes kabul ederek aldı.
Sonuç olarak Araçlarınızın değerini bilin, Mart seçimlerden sonra fiyatlar daha da artacak.

Alternatif araçlara yönlenmek tabi ki tercih, Ama hiç bir TOGG gibi olamaz, İlan veriyorsunuz yüzlerce kişi arıyor, TOGG kolay kolay popülerliğini kaybetmez.

alikim83

Üye
Bence bu zammı yapmamalıydı 20 bin kişi yani 1.200.000.000 (1 milyar 200 milyon tl) yaklaşık 6 aydır ellerinde duruyor bunuda düşünmek lazım, birde kurda aşırı bir hareket yok, sadece devlet düşük faizli kredi veriyor o kadar yalnız benim gibi kredi kullanmak istemeyen faiz hassasiyeti olan kişiler ne yapsın. Hayat bize zor. Allah neyi nasip ederse onu yaşıyoruz, isteyen varsa benimkide satılık 5057244807 kırmızı uzun menzil full paket

alikim83

Üye
Yanlış hesapladım yedeklerle birlikte 6 aydır 2.400.000.000 lira (2 milyar 400 milyon tl) togg da duruyor

Baranimo

Üye
1,2 milyon dan önce 1,6 sonra 1,9 milyon yaptılar. Bu son zamla kredi miktarı ve vadesi düştü. haliyle alamıyoruz olan bizim milli duygulara oldu . togg da fırsatçı çıktı. seçim öncesi nasıl bir ortam ne risklere (örneğin fabrikanın kapatılması, satışların durdurulması yerli arabamızın tekrar iptal edilmesi kredi verilmemesi hoş şimdide benzer durum ama togg sahipleri (REİS seçimi kazanıp) işi sağlama alınca fırsatçılık nefislerine hoş geldi.) Ben Devletin yerinde olsam madem sen fırsatçılık yapıp fiyatı nerdeyse 2 kat arttırdın ben de ötv yi diğer araçlara uyguladım gibi min %50 yaparım derdim. iptal ediyorum.

alikim83

Üye
Bende iptal ettim, ama kamu ürettiğini alacak sanki şimşek açıkladı sadece togg a izin var diye.

alikim83

Üye
Ben 16 binlerdeydim 13 aralıkda sürem doldu iptal ettim, eşim yedeklerde 9 bindeydi aynı konfigürasyondu ona sıra gelmiş gelen mesajı paylaşayım.

Değerli kullanıcımız,
Sizi telefon numaranızdan aradık fakat ulaşamadık. 29 Mart 2023 tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişte yedek talihli olarak T10X sahibi olmaya hak kazanmıştınız.

Togg Teknoloji Kampüsümüzün kapasite artışı sayesinde Aralık ayı içerisinde T10Xinizin teslimatını gerçekleştireceğiz. Ödeme ve teslimat süreçleriniz ile ilgili bilgi almak ToggCare İlgi Merkezimize https://www.togg.com.tr/togg-care sayfasından ya da Trumore mobil uygulaması içindeki ToggCare bölümünde yer alan Bize Ulaşın sekmesinden de ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.
Togg

SMS almak istemiyorsanız ücretsiz olarak Togg yazıp 3618'e gönderiniz.
MERSIS: 0879099915900001 B002

Ama uygulama henüz güncel değil eski fiyat yazıyor 1650 tl diyor. Full paket kırmızı içi siyah.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,994
Son üye
receps53