Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Vitrine Çıkıyor! CES 2022 Fuarında TOGG Yerini Alacak


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Türkiye’de milyonlarca vatandaşın merakla beklediği Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Türkiye’nin ilk elektrikli yerli otomobili olması planlanan TOGG ilk defa uluslararası alanda fuara katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 2019 yılında tanıtılan ve sürüşü ile gün yüzüne çıkan TOGG, önümüzdeki yıl seri üretime girecek.

Türkiye’nin otomobili TOGG, dünyaya tanıtımı için önemli bir sınav vermeye hazırlanıyor. Çalışmaları büyük bir özenle devam eden araçta dünyanın önde gelen tüketici elektriği fuarına katılım gerçekleşecek. Klasik otomobil fuarlarından ziyade teknoloji fuarlarına yakıştırılan TOGG, 5 ile 8 Ocak tarihleri arasında ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek fuara katılacak.

TOGG İlk Kez Vitrinde

TOGG İlk Kez Vitrinde
Tüketici elektroniği fuarı olarak büyük popülerliğe sahip olan CES 2022 fuar alanında TOGG da kendi yerini alacak. Klasik otomobil fuarlarından ziyade TOGG’un bu denli önemli bir teknoloji fuarına katılması dikkatlerden kaçmadı. CES 2022 fuarına katılım konusu hakkında TOGG’un resmi sosyal medya hesabından açıklama yapıldı.

“Bu yıl 55'incisi düzenlenen, teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES - Tüketici Elektroniği Fuarı'nda olacağız. 5-8 Ocak 2022, Las Vegas, ABD, #YeniLigeYolculuk, #TOGG” ifadelerinin yer alması dikkat çekti. Münih otomobil fuarı, pandemi salgını yüzünden 2 yıl ara verdikten sonra ilk defa fiziksel olarak halka açılmıştı. Elektrikli otomobilin ve konsept tasarımlarının ağırlıkta olduğu fuara TOGG2un katılmaması büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Konuyla ilgili açıklamalar yapan TOGG CEO’su Gürcan Karakaş ise, önceki açıklamalarında klasik otomobil fuarlarında yer almayacaklarını ifade etmişti.

TOGG İçin Önemli Tanıtım Alanı

Gürcan Karakaş, kendilerini teknoloji şirketi olarak gördüklerini ve bu yüzden teknoloji fuarlarına katılacaklarını dile getirdikten sonra CES 2022 için geri sayım başladı. CES fuarı sadece teknoloji devlerinin değil otomobil firmalarının da en yeni teknolojilere sahip olduklarını gösterdikleri bir vitrin olmasıyla dikkat çekiyor. Dev markaların arasında TOGG da yerini alacak.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,074
Kullanıcılar
10,087
Son üye
Berkbaha
Üst