Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Trumore nedir? Trumore Uygulaması ne işe yarar?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Türkiye’nin ilk ve tek yüzde yüz elektrikli otomobili üretmek amacı ile 2018 yılında çıkmış olduğu yolda şimdiye kadar büyük başarılara imza atmış olan Togg, sene başından bu yana düzenlediği ciddi testler ile yerli otomobilin gücünü pek çok farklı platformda duyurdu. Yaklaşık olarak 4 yıldır yerli ve doğuştan elektrikli otomobili üretebilmek adına çalışmalar yürüten yerli firma

Togg, temmuz ayı içerisinde aracın deneme üretimlerine başladı. 1,2 milyon metrekarelik alan üzerine inşa edilmiş olan Gemlik Fabrikası’nda yürütülen deneme üretimleri, başarılı bir şekilde sonuçlandı. Deneme üretimlerinin ardından 29 Ekim tarihinde açılmış olan Gemlik Fabrikası’nda aracın seri üretimine başlayan yerli firma, bu süreçte de pek çok iş birliğine imza attı.

Kurulduğu ilk günden bu yana amacının yalnızca bir otomobil üretmek olmadığını, attığı adımlar ve geliştirdiği projeler sayesinde Türkiye’nin mobilite ekosistemini oluşturmak istediğini ifade eden Togg, bu süreç içerisinde hedefine adım adım yaklaştı.

Yerli otomobil ve doğuştan elektrikli otomobil başta olmak üzere Türkiye piyasasında satışta olan ve trafiğe çıkan tüm elektrikli otomobiller için altyapıyı kuvvetlendirmek isteyen Togg, ilk olarak EPDK’ya şarj istasyonu kurma başvurusunda bulundu. İstasyon kurulumu için gereken ruhsatı aldıktan sonra çalışmaları hızlandıran Togg, bu esnada uluslararası inovasyon platformu olan Plug and Play ile de önemli çalışmalar başlattı.

Aracın tüm akıllı cihazlar ile senkronize çalışabilmesi adına önemli projelere imza atan Togg, geçtiğimiz günlerde yeni bir gelişme ile daha gündeme geldi. Togg’un mobil cihazlar aracılığı ile kullanılabilecek olan yeni markası Trumore için resmi bir açıklama yayınlayan şirket, tüm dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı. Şubat ayında ön sipariş ekranlarını erişime açacak olan firma, mart ayında yola çıkacak olan yerli otomobil için geliştirilen yeni markayı tanıttı.

Togg'un Yeni Markası Trumore Nedir?

Togg'un Yeni Markası Trumore Nedir
Resmi Twitter sayfası üzerinden yeni markası Trumore’u tanıtan yerli firma Togg, tüketicileri ve sektörü oldukça heyecanlandırdı. Trumore’un ne anlama geldiğini ve görevini merak eden tüketiciler, konuya ilişkin araştırmalar yapmaya başladı. Yapılan açıklamalara göre Trumore, yerli otomobil Togg’un mobil uygulaması olarak hizmete sunulacak. Uygulamayı mobil cihazına indiren kullanıcılar, kazandıran, gezdiren ve eğlendiren platformları ile yapılan iş birlikleri sayesinde kesintisiz bir sürüş deneyimi yaşayacak.

Trumore Uygulaması Nasıl Kullanılacak?

Yakın zaman içerisinde Google Play, AppStore ve AppGalery mağazalarından indirilebilecek olan Trumore uygulaması, “kazan, gez, eğlen, geliştir” sloganı ile tanıtıldı.

Yeni bilgi: Tromore uygulaması ile ön sipariş verme seçeneği de gelecektir.

Firma tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda söz konusu slogan içerisinde yer alan kelimelere yüklenen anlamlar şu şekilde:
  • Kazan: Ödeme ve ödüllendirme deneyimi sunacak olan Fintek çözümlerini barındıracak.
  • Gez: Kişiselleştirilmiş lokasyon bazlı akıllı hizmetler sunacak.
  • Eğlen: Gündelik yaşam akışını oyuna dönüştüren akıllı hizmetler yer alacak.
  • Geliştir: İş birlikleri sayesinde gelişen, kesintisiz ve entegre kullanıcı deneyimi sağlayan bir ekosistemi barındıracak.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,082
Son üye
ikrammüslim
Üst