Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Test için araçları gönderiyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Yerli markamız TOGG test için araçları ekreditasyon merkezine gönderiyor. Bunun sebebi ise güvenlik, termal, dayanım, dinamik ve performans testleri akreditasyon merkezinde yapılacak. Onun için Twitter adresinde paylaşım yapan TOGG buna ilişkin bir de video paylaştı. Videoda bir de İstanbul Park içerisinde yer alan 0/100 denemesi de paylaşıldı. Gelin o videoyu izleyelim.

TOGG Test için araçları gönderiyor!​

Paylaşılan TOGG gönderisinde şu yazılar yer almaktadır; "Elektronik ve mekanik sistem onayı ile fonksiyonel prototip üretimi süreçleri Türkiye’de tamamlanan akıllı SUV cihazımız ön uygunluğunu aldı. Fonksiyonel prototiplerimizi güvenlik, termal, dayanım, dinamik ve performans testleri için akredite test merkezlerine gönderdik." Ayrıca Video içerisinde aracın İstanbul Park içerisinde yer alan 0/100 denemesi de paylaşıldı. Sonuç ise muazzam başarılı rakamları buldu. İşte o detaylar sizlerle..
TOGG Test için araçları gönderiyor!
Bu Tweet altında ise bir video ile milli elektrikli otomobilimizin yapım aşaması yer almaktadır. Hatta geçen gün sizler için haber yaptığımız videonun daha kapsamlısı diyebiliriz. O yazımıza ulaşmak için buraya tıklayınız. O yazımıza baktıktan sonra ise sizlere bu videonun devamını daha geniş montaj videosunu sunacağız. Gerçekleşen bu devrim niteliğindeki milli elektrikli aracımızın montajından detaylı kesitler aşağıdadır.

Milli aracımız TOGG için Twitter'da paylaşılan bu gönderiyi ve videoyu sizlere sunduk. Sizin bu video hakkında düşünceleriniz neler? Bizlerle paylaşabilirsiniz. TOGG Test için araçları gönderiyor! Başlığının sonuna geldik. Testler ve güvenlik onaylarının yapılması için araçlar akreditasyon merkezine gönderilmek üzere yola çıkmıştır. Detayları TOGG sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst