Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG T10X İtalya'dan mı geliyor?

ADMİN

Admin
Yönetici
Değerli arkadaşlar bir süredir gündemde olan bir konu TOGG T10X İtalya'dan mı geliyor? Can Ataklı ve bazı gazeteciler şu anda iftira furyasına katıldı. Bu yüzden de sosyal medyada merak ediliyor. Bizler de bu soruyu sizlere sormak istedik.

Sizce TOGG T10X İtalya'dan mı geliyor? Cevabı siz verin. Bu kadar uydurma bir hikaye ben daha önce duymadım.

Aşağıdaki senaryo videosu:

Cevap
Bu ve bunun gibi gazeteciler hala belli amaçlara hizmet ederek yalan söylemekten hikaye oluşturmaktan geri durmuyor, iftira üzerine iftira atıyorlar. Bu yüzden de TOGG T10X %100 yerli markamız ve Türkiyemizde, Bursa'nın Gemlik ilçesinde üretilen fabrikasının bir çok gazetecinin gezdiği, bizim mühendislerimiz in elinden çıkan yerli otomobilimizdir. Bunu da çekemeyenler çatlasın diyerek cevabımı vermek istedim.
Bu ve bunun gibi gazeteciler hala belli amaçlara hizmet ederek yalan söylemekten hikaye oluşturmaktan geri durmuyor, iftira üzerine iftira atıyorlar. Bu yüzden de TOGG T10X %100 yerli markamız ve Türkiyemizde, Bursa'nın Gemlik ilçesinde üretilen fabrikasının bir çok gazetecinin gezdiği, bizim mühendislerimiz in elinden çıkan yerli otomobilimizdir. Bunu da çekemeyenler çatlasın diyerek cevabımı vermek istedim.

Cevap

Gemlik yerleşkesindeki devasal "göstermelik" (!) tesise ek olarak, bir o kadar büyüğünü italya kurmuş ve burada araba üretip Türkiye'ye satacak.

Basın özgürlüğü, demokrasi, serbest ve özgür bilmem ne zavazingolarının Türkiye'de ne seviyede suistimal edildiği açıkça ortada.

@Garfield 'ın da dediği üzere giderek ürkütücü bir hal almaya başladı.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,999
Son üye
hüseyin35