Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg, Sedan Modelini Tanıttı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
2019 yılından bu yana çalışmaları devam eden yerli otomobil Togg için geri sayım başladı. İçten yanmalı motorlara sahip olan araç modellerinin üretimlerine hem ekonomik sebeplerde hem sıfır karbon ilkesinden hem çip krizinden hem de diğer faktörlerden ötürü kısıtlama getirilmesinden sonra hızla pazar payını yükseltmeye devam eden elektrikli otomobil modellerinin arasına dahil olmak için çalışmalarını son dönemlerde hızlandıran Togg, yeni gelişmeler ile tüketicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Gemlik Tesisi’nin nerede ise tamamlanmış olmasından ötürü yakın zamanda Togg’un C segment SUV modelinin deneme üretimlerine başlanacağı duyurulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde tesisten gelen yeni bir bilgi ile gövde boyasının atıldığı ve tesisin montaj bölümünde gövde bölgesinin montajının tamamlandığı bilgisi kaydedildi. Şimdiye kadar planlar doğrultusunda gelişimini sürdürmeye devam eden Togg, bu şekilde giderse 2023 yılında trafiğe çıkma hedefine ulaşabilecek. Togg’un C segment SUV modeli için çalışmalar devam ederken, geçtiğimiz günde firmanın resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım hem tüketicileri hem de sektör temsilcilerini heyecanlandırdı. Sedan modeline ilişkin müjdesini veren Togg, bugün yeni aracını halka tanıttı.

18 Temmuz Tarihinde Duyurmuştu!

18 Temmuz Tarihinde Duyurmuştu!
18 Temmuz tarihinde resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapan Togg, herkesi heyecanlandırdı. Sedan modelinin önden çekilmiş fotoğrafını paylaşan Togg, “yüz yüze mi görüşsek?” notu ile bir sürpriz hazırlığı içerisinde olduğunun ipucunu verdi.

Bugün Halk ile Buluştu!

Paylaşımın üzerinden iki gün geçtikten sonra sürprizini halk ile buluşturan Togg, C segment SUV modelinden sonra üretim süreci başlayacak olan Sedan modelini tanıttı. Saat 10:00’da Zorlu Center’da tanıtımı yapılan yerli otomobil Togg’un Sedan modeli, oldukça beğenildi.

Sedan Model Görünüşü ile Büyüledi!

Bugün halk ile buluşturulan Sedan modelin özellikleri sık sık sorgulanmaya başladı. İlk görünüşte arka kısma kadar uzanan omuz çizgileri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sedan modelin üzerinde aydınlatmalı Togg logosu bulunuyor. Jantlar, Togg’un SUV modelinde olduğu gibi lale özelliğini taşımaya devam ederken ön camın elektrikli otomobil ile uyumlu olacak şekilde özel olarak tasarlandığı görülüyor. Ön koltuklarında açık renk bir derinin kullanıldığı Sedan modelin arka koltukları, daha koyu bir deri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sedan modelin emniyet kemerleri ise özgürlüğün temsili açısından mavi renkte seçilmiş.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,054
Son üye
zekayi
Üst