Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg, Plug And Play ile İş Birliğini Açıkladı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Ekonomi piyasalarının yükselişi, ülke yönetimlerinin yeşil dönüşüme yatırım yapma kararı almaları ve 2020 yılında başlamış olan koronavirüs salgınının otomotiv sektörünü derinden etkilemesi gibi faktörler çerçevesinde üretim süreçlerini değiştiren ve dönüştüren üretici firmalar, sıklık ile elektrikli otomobil üretimi yapılması gerektiğini açıkladılar.

Bu doğrultuda nerede ise her gün hem yeni hem de köklü üretici firmalardan gelen elektrikli otomobil haberleri, otomotiv sektörünün de hareketli günler yaşamasını sağladı. Bir süredir devam eden ancak özellikle son aylarda sıklaşan elektrikli otomobil projeleri, ülkelerin üretim kanallarını bambaşka bir yöne doğru sürüklerken, ilgili piyasada söz sahibi olmak adına atılımda bulunan Türkiye’de yerli otomobil Togg için çalışmalarını hızlandırdı.

2019 yılından bu yana çalışmaları süren ve bu yıl itibari ile seri üretime geçmesi planlanan yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg için çalışmalar son sürat sürerken, Togg’un farklı alanlarda da hizmet vereceği açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir organizasyon kapsamında açıklamalarda bulunan Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, Togg’un bir otomobilden üreticisi firma olmaktan çok daha farklı misyon ve vizyonda olduğunu, bu doğrultuda da bazı adımların atıldığını ve firmanın dünya çapında başarılar elde etmesinin sağlanacağını bildirmiştir. Mehmet Gürcan Karakaş’ın açıklamalarını doğrulayan adımlardan biri, bu ay itibari ile duyuruldu.

Togg İnovasyon Platformu ile Anlaştı!

Togg İnovasyon Platformu ile Anlaştı!
Ülkemizin yerli ve milli gururlarından olan Togg, yeni adımlar atmaya devam ediyor. Sene sonunda seri üretime geçme hazırlığında olan yerli firma, farklı alanlarda da faaliyet göstermek adına önemli adımlar attı.

Başından beri kullanıcı odaklı mobilite ekosistemi oluşturmayı hedefleyen Togg, bu kapsamda dünyanın en büyük ve en önemli inovasyon platformu olan Plug and Play ile iş birliği yaptığını açıkladı.

Uluslararası Start-Up'lara Destek Verilecek!

Togg ile Plug and Play’in iş birliği dünya basınında büyük yankı uyandırmayı başardı. Yapılan açıklamalara göre iki firmanın iş birliği kapsamında uluslararası start- up’lara birçok farklı alanda destek verilecek.

Mobilite Hızlandırma Programı kapsamında verilecek olan bu destekler mentörlük, finansal danışmanlık ve proje geliştirme gibi alanları kapsayacak.

Togg'dan Yeni Üyelik!

Plug and Play ile iş birliği gerçekleştiren Togg’un, firma tarafından desteklenen inovasyon platformu olan Startup Autobahn’a üyeliği gerçekleştirilecek ve bu üyelik kapsamında Togg uluslararası oyuncular ile mobilite kapsamında aktif olarak rol alacak.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst