Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg, Otomobilden Önce Farklı Bir Hizmet Sunacak!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Togg’un CEO’su Gürcan Karakaş, yerli otomobil beklentisinden önce farklı bir teknolojik ürüne yönelik beklentilerin karşılanacağını ifade etti.

Togg CEO'sundan Beklenmeyen Açıklama!

2023 yılında yollarda olması planlanan yerli otomobil Togg’a ilişkin yaptığı açıklamalar ve aracın üretim sürecine ilişkin verdiği bilgiler ile dikkat çeken isimlerin başında gelen Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, herkesi şaşırtan bir açıklamaya imza attı. Hem ülke vatandaşlarımız hem de Togg’un tanıtımlarına denk gelerek ona hayran kalmış olan yabancı vatandaşlar tarafından heyecan ile beklenen Togg’dan önce farklı bir hizmetin piyasaya sürüleceğini açıklayan CEO Karakaş, beklentiyi yükseltti.

Togg tarafından yapılacak olan ilk lansmanın yerli otomobile ilişkin olmayacağını ifade eden CEO Karakaş, şu ifadeleri kullandı: “Şirket olarak şu ana kadar 236 startup ile görüşme sağladık. 30’dan fazlası ile de deneme çalışmaları yaptık. Hali hazırda 15’i aşkın startup ile el sıkıştı. Büyük ihtimalle otomobilimizi piyasaya sürmeden önce, farklı bir hizmeti huzurlarınıza çıkaracağız.”

"Togg Sadece Bir Araç Üretme Projesi Değil!"

Togg Sadece Bir Araç Üretme Projesi Değil!
Yeni hizmet açıklaması ile herkesi heyecanlandıran ve gündeme bomba gibi düşmeyi başarmış olan CEO Gürcan Karakaş, Togg’un yalnızca bir araç üretme projesi olmadığına vurgu yaptı. Daha önce yapmış olduğu açıklamaların nerede ise tümünde geniş kapsamlı bir mobilite ekosisteminin kurulmasına yönelik hedefler oluşturulduğunu belirten Karakaş, startup’lar ile geliştirilecek olan bir teknoloji servisine değindi ve şu ifadeleri kullandı: “Biz hem iş modeli hem de teknoloji avantajı sağlayacak olan startup’lar arıyoruz. Büyük veri, oyunlaştırma, siber güvenlik, blok zincirleri ile ilgili her türlü bulut bilişiminin, hizmet sektörü ile birleştiği yerde startup’lara ihtiyacımız var.”

CEO Karakaş Soruları Yanıtladı!

21.Forum İstanbul Konferanslarına katılan ve burada kendisine yöneltilen soruları cevaplayan CEO Karakaş, Togg’un ülkenin mobilite ekosistemini inşa etmek üzere yola çıktığını belirtti. Tüketicilere ev ve iş yerlerinde sunulan teknolojik faydaların araçlarda da sunulması adına çalışmalar yapacaklarını belirten Karakaş, bu amaç için biyoloji kitaplarına baktıklarını ve ekosistemi anlayıp, anlatabilmek için adımlar attıklarını ifade etti.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,082
Son üye
ikrammüslim
Üst