Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG ortaklık yapısı ve şirketlerin pay oranları

ADMİN

Admin
Yönetici
TOGG ortaklık yapısı ve şirketlerin pay oranları merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor. YERLİ VE MİLLÎ OTOMOBİL TOGG için;

Hisse dağılımı şöyle...

Turkcell İletişim:%23
Zorlu Holdig -- : %23
BMC --- :%23
Anadolu Holdig : %23
TOBB -- :% 8

Not : Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç; yerli otomobil "ticârî bir intihar"dır deyip ortaklıktan ayrılmıştı.

Eski TOGG ortağı olan , Enişteleri Cân Kıraç da; elektrikli otomobilin daha 20 yılı var diyerek konsorsiyumdan çekildi. Ortaklık hisselerini yine diğer şirketler eşit şekilde almış oldu.

Her türlü engellemelere rağmen nihayet yerli ve millî elektrikli otomobil fabrikası kuruldu.
Ve Cumhûriyetimizin 99. yılında seri üretimden ilk araba inişi ve Togg kampüsü açılışı yapıldı.

TOGG ortaklık yapısı ve şirketlerin pay oranları merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor. YERLİ VE MİLLÎ OTOMOBİL TOGG için;

Hisse dağılımı şöyle...

Not : Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç; yerli otomobil "ticârî bir intihar"dır deyip ortaklıktan ayrılmıştı.

Eski TOGG ortağı olan , Enişteleri Cân Kıraç da; elektrikli otomobilin daha 20 yılı var diyerek konsorsiyumdan çekildi. Ortaklık hisselerini yine diğer şirketler eşit şekilde almış oldu.

Her türlü engellemelere rağmen nihayet yerli ve millî elektrikli otomobil fabrikası kuruldu.
Ve Cumhûriyetimizin 99. yılında seri üretimden ilk araba inişi ve Togg kampüsü açılışı yapıldı.
Allah yolunuzu açık etsin.avrupada yaşayan Türkler için Togg dan taksitle satış bekliyoruz.Ör: 10.000.avro peşin kalanı ayda: 500 avro taksitlerle.

Hisse dağılımı şöyle...

Sağolsun varolsunlar.cesaret gösterip, ülkemize güvenip bu işi yüklendiler..Yolları açık olsun..

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,451
Kullanıcılar
9,849
Son üye
Fatih SAÇAN
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap