TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Motor Seçenekleri Neler?

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,113
Tepkime puanı
225
TOGG hakkında detaylar; Teknik özellikler ve TOGG Motor Seçenekleri Neler? Dünyanın birçok ülkesinde elektrikli otomobil sektörü hızla ilerliyor. Elektrikli otomobiller diğer yakıtlı araçlara göre daha fazla tercih edilir oldu.

Tamamen yerli üretim Togg’da elektrikli otomobillerden bir tanesi. Elektrikli otomobil segmentinin en üst zirvesinde yer alan Togg güçlü motoruyla da çok dikkat çekmektedir. Togg motor seçenekleri olarak, ilk seçenekte tam 200 beygir güç üretebilecek bir motor bulunmaktadır.

TOGG Motor Seçenekleri Neler?​

İkinci seçenek olarak, araçta 2 motor bulunmakta ve tam 400 beygir gücüne sahiptir. İlk motor seçeneği 0 km’den 100 km hıza 7,6 saniyede ulaşmaktadır. İkinci motor seçeneği ise 0 km’den 100 km hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor. Üretilecek yerli otomobillerin hız kapasitesi 180 km hıza sabitlenecektir.
images-4.jpg

TOGG Motor Teknik Özellikleri​

Türkiye'nin ürettiği yerli otomobil Togg’da 2 adet motor seçeneği bulunmaktadır. İki motor da birbirinden güçlüdür. Hız kapasiteleri oldukça yüksektir. Motorun son hız kapasitesi 180 km/sa olarak sabitlenecek. Motor 100 km hıza, 1. motorda 7,6 saniyede ulaşıyor. 2. motorda ise 4,8 saniyede ulaşıyor. 1 motorda araç teknik özelliği 2 çekerdir. 2. motorda ise araç teknik özelliği dört çekerdir. Çift motorlu aracın motor gücü kapasitesi net 150 kw'dır.

Sonuç olarak çift motor seçenekleri sayesinde, Togg otomobil çok hızlı ve güçlü olacaktır. Yerli otomobil Togg, güçlü motoru sayesinde herkesin dikkatini çekmekte olup elektrikli otomobil sektöründe de güçlü motoru ile zirvededir.
yerli-oto6-1_16_9_1577461027-880x495_16_9_1577522932.jpg

Yerli Otomobil Togg Özellikleri​

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, dünya otomobil sektöründe en çok tercih edilen elektrikli otomobillerden olacağı aşikârdır. Otomobilin en muhteşem özelliği, otonom sürüşü sağlıyor olmasıdır. Ayrıca otonom sisteminin seviyesi çok güçlüdür. Araç tamamen teknolojik olarak üretilecektir. Otomobil dünya ile iletişim kuracak ve yolcuları internet dünyasında yolculuğa çıkaracaktır.

TOGG Motor Seçenekleri Neler? Togg elektrikli otomobilde sıfır emisyon özelliği sayesinde araç hijyenik özelliğini asla kaybetmeyecek. Araç en kısa sürede şarj oluyor ve ortalama 500 km yol yapabiliyor. Aynı zamanda teknik özelliği sayesinde şarj deposu 30 dakikanın altında dolabiliyor. Otomobildeki yolculara rahat ve konforlu bir seyahat sunuyor olması da vazgeçilmez bir özelliğidir.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,571
Kullanıcılar
5,189
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst