TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Logosu Yenilendi! Yeni Logo Teknoloji Fuarında Tanıtılacak

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,107
Tepkime puanı
225
Türkıye'nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) ile ilgili gelişmeler, milyonlarca vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. ABD’de görücüye çıkması beklenen TOGG için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yerli otomobil, 5-8 Ocak tarihleri arasında ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022'ye (Consumer Electronic Show) katılacak. 2022 yılı sonunda üretimi başlayacağı belirtilen elektrikli SUV modeli fuardaki yerini alacak.

TOGG’un logosunun yenilendiği ve yeni logonun da bu fuarda ilk defa tanıtılacağı açıklandı. Bununla birlikte TOGG’un geleceğin mobilitesi, akıllı otomobiller ve akıllı şehirlerle ilgili vizyonunun paylaşılması bekleniyor. TOGG CEO’su Gürcan Karakaş da ABD’de düzenlenecek bu fuarda hazır bulunacak.

CES Fuarında TOGG Heyecanı

CES Fuarında TOGG Heyecanı
TOGG CEO'su Gürcan Karakaş ve üst düzey yöneticiler, TOGG’un uluslararası alanda tanıtımı için önemli bir misyonu yerine getirecek. Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES, son dönemde otomotiv markalarının da ilgisini çekmeye başladı. Özellikle otomotiv sektöründe elektrikli araçların yaygınlaşması ile birlikte bu fuar, dev otomotiv şirketleri için de önemli bir tanıtım mekanı haline geldi.

Özellikle elektrikli otomobil üretimine ağırlık vermeye başlayan dev şirketler, Detroit, Frankfurt ve Paris gibi otomobil fuarları yerine artık teknoloji şirketlerinin yer aldığı CES fuarını tercih ediyor. Önümüzdeki ay gerçekleşecek fuarda da 159 ülkeden 1900'dan fazla şirket fuarda yerini alacak. Fuarda TOGG dışında BMW, Daimler (Mercedes-Benz) Hyundai, GM, Stellantis gibi önde gelen otomotiv firmaları da yer alacak.

Elektrikli Otomobiller Dikkat Çekecek

CES fuarı, sadece piyasaya ilk defa sürülecek ürünlerin sergilendiği bir alan olmayıp aynı zamanda geleceğe yön veren fikirlerin görüşüldüğü bir etkinlik olmasıyla biliniyor. Fuarda üç gün boyunca yüzlerce konferans düzenlenecek ve bunlar arasında elektrikli otomobil sektörü de dikkat çekecek.

Sektörün içinden uzman isimler, elektrikli otomobillerin geleceği hakkında önemli açıklamalar yapacak. TOGG CEO’su Gürcan Karakaş’ın da TOGG tanıtımında önemli bir görev üstlenmesi bekleniyor.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,919
Mesajlar
3,560
Kullanıcılar
5,026
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst