Soru Togg İşçi Alımı İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?
admin

Admin
Yönetici
Teknolojinin hızla gelişmesi pek çok sektörün de kendi içerisinde üretim stratejisi değişikliğine gitmesini sağladı. Tüketici alışkanlıklarına ve teknolojik gelişmelere bakıldığında çağ atlatan yeni nesil cihazların başında ise otomobiller geldi. Gündelik hayatın en konforlu şekilde sürdürülmesine aracılık eden otomobiller, uzun yıllardır kullanılan içten yanmalı motorlarına yavaş yavaş veda ederek elektrikli modelleri ile satışa sunulmaya başlandı. Teknolojik imkanların ve tüketici alışkanlıklarının yanı sıra ekonomi piyasalarında gözlenen yukarı yönlü hareketlerin yedek parça maliyetlerini arttırması, pandemide ortaya çıkan ve yeni dönem ile birlikte etkisini daha da arttıran çip krizinin varlığı ve giderek artan hava kirliliğine sebep olan karbon salınımının düşürülmeye karar verilmesi, elektrikli otomobillerin üretimlerine öncelik verilmesine aracılık eden faktörler arasında yer aldı. Bugün hemen hemen her araç üretici firmadan elektrikli otomobil tanıtımı haberleri gelirken bir süredir beklenen yerli otomobil haberi de nihayet tüketicilere verildi. 2018 yılında kurulan ve 2019 yılı itibari ile yerli otomobil için çalışmalara başlayan firma, bu senenin başında test çalışmalarını hızlandırdı. Sene başından bu yana her türlü arazi ve iklim tiplerinde test edilen yerli otomobil Togg, geçtiğimiz günlerde hem sektörü hem de tüketicileri heyecanlandıran yeni bir gelişme ile dikkatleri üzerine çekti. Togg’un bu gelişmesi binlerce kişiyi de iş umudu oldu. Detaylar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.

Togg Seri Üretime Geçti!

Togg Seri Üretime Geçti!
2030 yılına kadar toplamda 1 milyon üretilmesi planlanan ve ürün gamında 5 farklı model barındıran yerli otomobil Togg için yeni bir süreç başladı. Uzun süredir heyecan ile beklenen süreç, 29 Ekim 2022 günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen Gemlik Fabrikası’nın açılışı ile tüketicilere duyuruldu ve Togg’un seri üretimine resmen geçildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Togg'un İstihdam Kapasitesini Açıkladı!

Gemlik Fabrikası’nın açılışında yerli otomobile, firmaya ve sektöre ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togg’un istihdam imkanlarına da değindi. 20 milyon kişiye dolaylı yoldan istihdam sağlandığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, fabrikanın yıllık üretim kapasitesinin 175 bin arca ulaşması ile birlikte 4 bin 300 kişiye doğrudan istihdam alanının yaratılmış olacağını vurguladı.

Togg'un Güncel İşe Alım İlanları

Popüler platformlardan olan LinkedIn üzerinden açık pozisyonlarını yayınlayan Togg, alım yapılacak olan bölümleri şu şekilde sıraladı:
  • IT Project Management
  • Spare Parts Product& Pricing Management
  • Cost Accounting
  • Distribution Planning& Management
  • Budget& Reporting
  • Market Analysis& Demand Planning
  • Charging- Field Service

Togg'un İş İlanlarına Nereden ve Nasıl Başvuru Yapılır?

Togg’un güncel personel alım ilanlarına LinkedIn platformu üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Başvuru yapılabilmesi için öncelikle platform üyeliğinin oluşturulması gerekmektedir. Gerekli onayların verilmesinin ardından açılan ekranda yer alan “ara” sekmesinden Togg ilanlarına ulaşılabilmektedir.
 

Aktif Kullanıcılar

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
1,766
Mesajlar
2,558
Kullanıcılar
1,252
Son üye
imt1453
Üst