Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg ile blockchain şirketi Ava Labs ortak oldu! Kripto yatırımcıları bayram etti


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,249
Tepkime puanı
261
Milyonlarca vatandaşın yakından takip ettiği Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg) markası, C-SUV modelinden sonra C-Sedan modelini de tanıttı. CES 2022 fuarına katlan Togg, blok zinciri teknolojileri konusunda stratejik partner arayışını tamamladı. USECASE Mobility ekosistemini bir adım öteye taşımak isteyen Togg ile blockchain şirketi Ava Labs arasında ortaklık imzaları atıldı.

Kripto para yatırımcılarının da yakından tanıdığı Ava Labs, Avalanche blok zinciri platformunu geliştiren ve güvenilir, hızlı, teknolojik Ar-Ge’ye önem veren bir platform olarak tanınıyor. İki şirket arasındaki ortaklık anlaşmasını duyuran Togg CEO’su Gürcan Karakaş, mobilite dünyasında blok zinciri teknolojisinin çok önemli olduğunu söyledi. İlk günden beri Togg kullanıcıları için yeni nesil dijital mobilite çözümleri geliştirmeye devam ettiklerini hatırlattı.

“Togg Sahibi Olmayanlar Bile Yararlanabilecek”

togg-sahibi-olmayanlar-bile-yararlanabilecek.jpg


Blok zinciri teknolojisinin kullanım alanlarına değinen Karakaş, “Ava Labs’la yaptığımız iş birliği de Togg kullanıcılarının deneyimini başka bir noktaya taşımak üzerine kurgulanıyor. Tüm mobilite ekosistemine dahil olan iş ortakları, Togg kullanıcıları ve hatta Togg sahibi olmayan kullanıcılar da bu platformdan yararlanabilecek.” dedi.

Bu sayede Togg sahibi olmadan da platformun sunduğu mobilite hizmetlerinden yararlanılabileceği açıklanmış oldu. Ava Labs şirketinin üst düzey yöneticisi Prof. Dr. Emin Gün Sirer de Togg'un mobilitenin geleceğine yönelik atacağı adımları destekleyeceklerinin sözünü verdi.

En ideal blok zinciri platformu olduklarını belirten Sirer, “Avalanche, tamamlanma süresi bakımından blok zinciri üzerinde en hızlı akıllı kontratlara sahip ve küresel çapta ölçeklenebilir uygulamalarda kullanılabiliyor.” dedi. Sirer ayrıca Togg’un vizyonunu gerçekleştirmesine destek olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını açıkladı.

Kripto Para Yatırımcıları Yakın Takipte

Togg ile ortaklık kuran blok zinciri şirketi Ava Labs, aynı zamanda kripto para piyasasında işlem gören AVAX coinin de arkasındaki şirket olarak biliniyor. Yerli kripto para yatırımcıları, AVAX ile Togg’un ortaklık kurmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirirken projenin geliştirme aşamalarını yakından takip ediyor. Togg akıllı cihazın kullandığı blok zinciri teknolojisi sayesinde güvenli bir şekilde işlem yapabilecek.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,457
Mesajlar
5,047
Kullanıcılar
9,981
Son üye
yafess
Üst