TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG için hız testi yapıldı! Sonuç süper!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,115
Tepkime puanı
225
Türkiye'nin Otomobili TOGG için hız testi yapıldı! Sonuç beklentileri karşıladı. Süper denilecek değerlere ulaşıyor. Ünlü tanınmış bir çok markanın otomobillerini geride bırakmayı başardı. Şimdi sizlere 0/100 km testini ve bu testin sonuçlarını paylaşacağız. Sözleri daha fazla uzatmadan TOGG hız testi sonucunu merak edenlere açıklıyoruz.

TOGG için hız testi yapıldı! Sonuçlar gayet başarı ile sonuçlandı!​

Milli elektrikli otomobilimizin geçtiğimiz günlerde montaj videosu paylaşıldı. Bu videoda dikkati çeken bir nokta da TOGG'un pistlere çıkıp hızlanması oldu. Bu hız testi İstanbul Park yarış pistinde gerçekleşti. Hız testinde akşam vaktinde yapılan basına kapalı 0-100 km ölçüm sürüşü yapıldı. Beklenen değerler çok şaşırtıcı ve muazzam derecede iyi çıktı. Gelelim TOGG için hız testinin sonucuna. Yerli aracımız 0/100 km hıza tam olarak 4.8 saniyede geldi. Bu da kendi klasmanında tanınmış bir çok markanın hız değerine eş değer olarak açıklandı.
TOGG için hız testi yapıldı! Sonuç süper!

Tanınan elektrikli otomobil üreticileri de bu değeri kıskanacak!​

Milli ve yerli elektrikli otomobil TOGG için bu hızlar gerçekten mükemmel denecek kadar iyi diyebiliriz. Bizler de sadece rakamlarda gördüğümüz bu değeri pist içerisinde de görünce şaşkınlığımızı gizleyemedik. TOGG sıfırdan yüze tam olarak 4.8 sn de ulaşmayı başardı. Ülkemiz için olmadığımız bir sektörde başarılı bir iş çıkarmak ülkecek bizleri gururlandırıyor.

İstanbul Park yarış pistine test için uğurlanan TOGG alkışlar eşliğinde yola çıktı. Taşıma için kamyonet arkasına yüklenerek giden milli otomobilimiz için sevgi gösterisi çok fazla idi. Değerli bir ivme kazanarak araçlarımız belirli alanda deneme testleri için Türkiye Test Merkezine gönderildi.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,928
Mesajlar
3,580
Kullanıcılar
5,293
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst