Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg Geleceğin Girişimcileri İçin Yeni Program Başlattı


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Yerli elektrikli otomobil Togg hakkındaki gelişmeler yakından takip ediliyor. Bursa’nın Gemlik ilçesine kurulan fabrikada seri üretime bu yıl içinde girmesi beklenen Togg için geri sayım sürüyor. Bunun yanı sıra Bilişim Vadisi’nde de Togg gelişimini destekleyecek projeler hayata geçiriliyor. Togg kapsamında Mobilite Hızlandırma Programı duyuruldu ve genç girişimcilerden büyük ilgi gördü.

Togg bünyesinde başlatılan Mobilite Hızlandırma Programı, büyük veri ve blok zinciri gibi en güncel teknolojileri kapsıyor. Bu program sayesinde genç girişimciler siber güvenlik, yapay zeka, oyunlaştırma, hafif malzeme geliştirme, sürdürülebilirlik, akıllı şebeke, enerji çözümleri gibi pek çok konuda uzman isimlerden destek alabiliyor. Genç girişimcilere finansal ve hukuki danışmanlık, proje takip desteği ve ARGE teşvikleri sağlanacak.

Gürcan Karakaş’tan Mobilite Programı Açıklaması

Gürcan Karakaş’tan Mobilite Programı Açıklaması
Togg CEO’su Gürcan Karakaş, Bilişim Vadisi’nin bir ürünü olan mobilite hızlandırma programı hakkında önemli açıklamalar yaptı. Karakaş, bu program sayesinde mobilite ekosisteminin gelişeceğini ve proje geliştiren girişimcilere ihtiyaç duydukları yardımı vereceklerini ifade etti:

“Programa katılan girişimciler sektör lideri ve alanında uzman eğitmenler tarafından ihtiyaçlarına yönelik eğitimler alacak.” Girişimcilerin ayrıca uzman desteğinden faydalanabileceğini söyleyen Gürcan Karakaş, “Uzman mentör ve danışmanlardan da teknik destek alacaklar. Bu programla birlikte, girişimcilerin hem Togg ekosisteminde yer almasının hem de Bilişim Vadisi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na teknolojilerini anlatmalarının önünü açıyoruz.

Ayrıca girişimciler, geliştirdikleri ürünlerini ticarileştirme fırsatı da yakalayabilecek. Geleceğin mobilite ekosistemini birlikte şekillendirebileceğimiz girişimcilerle aynı göz hizasında çalışmayı umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Togg Ne Zaman Çıkacak?

Sadece elektrikli otomobil şirketi olmayan Togg, teknoloji anlamında da geleceğe yönelik önemli adımlar atmaya devam ediyor. Togg CEO’su Gürcan Karakaş, yerli elektrikli otomobil Togg SUV modelinin 2022 yılının sonunda seri üretim bandından indirileceğini duyurmuştu. Bunun üzerine yetkililerden gelen son bilgilere göre yerli otomobil Togg, 2023 yılının ilk aylarında piyasaya sürülecek ve yollara çıkacak.

Togg için heyecanlı bekleyiş devam ederken otomobilin fiyatı da merak konusu oldu. CEO Gürcan Karakaş, Togg fiyatı hakkında henüz net bir rakam vermese de içten yanmalı motora sahip SUV ile rekabet edebilecek bir fiyattan piyasaya gireceğini söyledi.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst