Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG CEO’su Karakaş Fiyat Sorularına Yanıt Verdi


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
265
Milyonlarca vatandaş tarafından merakla beklenen Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) aracının hazırlıkları devam ediyor. Bursa’da inşaatı devam eden TOGG üretim tesislerinde yavaş yavaş sona gelinmesi vatandaşları heyecanlandırdı.

Yerli otomobil yeni nesil akıllı bir mobilite cihazına dönüşecek olmasıyla da otomotiv sektörüne farklı bir soluk kazandıracak. Bu yüzden de ilk merak edilen konu olan togg fiyat listesi hakkında detayları sizlere sunacağız.

TOGG Fiyatıyla İlgili Açıklama

TOGG Fiyatıyla İlgili Açıklama
Kamuoyunda büyük ilgi gören TOGG, vatandaşların piyasa sürülmesi için gün saydığı bir marka haline geldi. Hemen TOGG’a sahip olmak isteyenler aracın satış fiyatıyla ilgili merakla beklerken basında ve sosyal medyada bazı rakamlar konuşulmaya başlandı.

Bu sebeple yetkili isimden konu hakkında açıklama bekleyen vatandaşlar, TOGG CEO’su Gürcan Karakaş’ın bu soruyu yanıtlamasını bekliyordu. CEO Karakaş, TOGG için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtirken, fiyatlandırma politikasının henüz resmiyet kazanmadığını kaydetti. Karakaş, vatandaşların merakla beklediği TOGG fiyatı hakkında şunları söyledi: “"Fiyatlandırmamız 2022’nin sonu 2023’ün başında belli olacak.

Aracımız pazara çıktığında elektrikli araçların fazla yaygınlaşmış olmayacağını öngörebiliyoruz. Dolayısıyla C Segmentinde içten yanmalı araçlarla, özellikle de dizel araçlarla rekabet edeceğiz.”

TOGG Mobilite Ekosistemi

Ulusal basına konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gürcan Karakaş, otomotiv endüstrisinin büyük bir hızla mobilite ekosistemine dönüştüğünü kaydetti. Sektördeki oyun kuralları değişiyor diyen Karakaş sözlerine şunları ekledi: “Ekosistem, sözlük anlamıyla canlı ve cansız varlıkların etkileşimleriyle oluşan ve birbirlerini besleyerek süreklilik arz eden bir düzeni tarif ediyor.

Mobilite ekosistemi ise bütün ulaşım alternatiflerinin ve hayatımıza değer katacak her türlü hizmetin birbirine akıllı bir şekilde bağlı ve interaktif olduğu bir dünya demek.” TOGG işinin başkalarının işinin bittiği yerde başladığını hatırlatan Karakaş, otomobili yeni nesil akıllı bir mobilite cihazına dönüştürdüklerini söyledi.

“Yakın gelecekte büyük olan değil, daha çevik, yaratıcı, iş birliğine açık, kullanıcı odaklı organizasyonlar başarılı olacak. Bu alandaki yarış henüz başlıyor.” diyen CEO’nun açıklaması büyük ilgi gördü.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,467
Mesajlar
5,077
Kullanıcılar
10,111
Son üye
Güzel olan
Üst