Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO’yu Kurdu!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Yerli otomobil için TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO'yu Kurdu! SIRO Temiz Enerji Çözümleri adında kurulan bu şirket batarya üretimi için çözümler arayacak ve aynı zamanda üretim için tesis kurulacak.

TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO'yu Kurdu!​

TOGG'un resmi Twitter hesabından paylaşılan bu duyuru da SIRO Silk Road Temiz Enerji Çözümleri San. ve Tic. AŞ'yi kurduğunu açıkladı. SIRO yerli otomobilin batarya modüllerini ve paketleri üretecek. Enerji verimliliği konusunda dışa bağımlılık da azalacak.

Bu sayede TOGG için batarya konusunda hem gelişme hem de yenilikleri takip ederek çözümler üretecek. TOGG 2020'de araç bataryaları konusunda ABD merkezli Farasis'le anlaştı. Bundan sonra şirket ile irtibat halinde olunup iş birliği yapılacak. SIRO ve Farasis bataryaların üretimi için işbirliği yapacak. Bunu da resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Detaylara bakmak için buraya tıklayınız.
TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO'yu Kurdu!
Yukarıdaki paylaşımda da görüldüğü üzere TOGG resmi Twitter hesabından "Mobilite ekosisteminin ülkemizdeki teknolojik dönüşümüne katkı sağlayacak stratejik bir gelişmeye daha imza attık ve SIRO Silk Road Temiz Enerji Çözümleri San. ve Tic. AŞ'yi kurduk.' açıklaması yapıldı.

Bu paylaşımın sonunda ise güzel bir video paylaşıldı. O videoyu Twitter hesabı üzerinden takip edebilir, izleyebilirsiniz. Ayrıca TOGG Batarya Üretecek Şirketi SIRO hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst