Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Almanya is ilanlari


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
TOGG Avrupa'da ilk olarak Almanya da satışa başlayacağını duyurmuştu. 2025 yılında bilindiği üzere satışları Avrupa'da da yapacak. Teslimatları da orada kuracağı deneyim merkezinden yapacak. Bu yüzden de TOGG Almanya is ilanı yayınladı. LinkedIn ilanı paylaşan firma Almanya'da istihdam sağlayacak.

Daha detaylı açıklayacak olursak da: Almanya’nın Stuttgart şehrinde 4 adet iş ilanı açıldığı görüldü. Üçü 1 hafta, biri ise dört gün önce açılan iş ilanlarında, satış ve satış sonrası operasyonlar, sipariş ve dağıtım gibi alanlardan uzmanların arandığı görüldü.

Resme bakaran son 4 ilanının Stuttgart şehrinde olduğunu görebilirsiniz.

Screenshot_2023-12-27-09-53-02-821_com.android.chrome-edit.jpg


Bu iş ilanları, Togg’un yakın zamanda Almanya’da otomobil satışlarına başlayabileceğini gösterdi. Yurt dışı satışı hakkında henüz şirketten yeni bir açıklama yok. Ancak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, yakın zamanda 2025 yılında Togg markalı otomobillerin Avrupa’da yollarda olacağını belirtmişti.

TOGG Almanya iş ilanlarına bakmak için ve başvuru yapmak için: https://www.linkedin.com/jobs/searc...-card-secondary-button-top-card-secondary-cta
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst