TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG ABD’de Sahne Alacak! CES 2022 Fuarında TOGG Rüzgarı

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
Dünyanın en çok takip edilen Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2022 yılında büyük bir heyecana sahne olacak. Yerli otomobil TOGG da ilk kez uluslararası alanda boy göstererek kendini tanıtacak.

ABD’nin Las Vegas şehrinde gerçekleştirilecek CES 2022 fuarına dünyanın önde gelen teknoloji markalarının yanı sıra TOGG da katılacak. Geçtiğimiz yıl pandemi kısıtlamaları yüzünden online olarak gerçekleşen fuar bu sene yüz yüze yapılacak.

TOGG Görücüye Çıkıyor

TOGG Görücüye Çıkıyor
ABD’nin Las Vegas şehrinde 5 – 7 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek CES 2022 fuarı, teknoloji şirketlerinin ilgisini topluyor. Dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı CES 2022 fuarında Türkiye’yi TOGG yerli otomobil temsil edecek. Gelişmeleri merak edilen CES 2022 fuarında TOGG, dünya sahnesine ilk kez çıkmış olacak.

ABD’de gerçekleştirilecek fuar için Turkish Cargo uçağı ile yola çıkan TOGG fuar için özel konsepte büründü. Teknoloji fuarı kapsamında TOGG’un bu yılın sonunda üretim bandından inecek ilk modeli olan yüzde 100 elektrikli SUV tanıtılacak. Uluslararası alanda da müşterilerin beğenisine sunulacak olan yerli otomobil TOGG için sunum yapılacak.

Sunumu TOGG CEO’su Gürcan Karakaş gerçekleştirecek. Gürcan Karakaş geçtiğimiz günlerde Bursa’nın Gemlik ilçesine kurulan TOGG üretim tesisinde yapılan son toplantıda da önemli bilgiler vermişti. Yerli otomobil TOGG’un 2023 yılında yollarda olması planlanıyor.

“Use-Case Mobility Kavramımızı Anlatacağız”

Milyonlarca vatandaşın merakla beklediği TOGG yenilikçi özellikleri ile ilk defa ABD’de sahne alacak. Gemlik’te bulunan fabrikada yapılan toplantıda konuşan TOGG CEO’su Gürcan Karakaş şunları söyledi: “CES’te dünyaya kullanıcı odaklı, akıllı, empatik, bağlantılı, otonom, paylaşımlı ve elektrikli özelliklerimizi temsil eden Use-Case Mobility kavramımızı anlatacağız.

Fuara, TOGG’un gelecek vizyonunu gösteren akıllı cihazlarımızla katılacağız. Akıllı cihazımızı Turkish Cargo ile ABD’ye uğurladık.” Hatırlanacağı üzere yerli otomobil TOGG küresel marka yolculuğuna sanal konvoy ile binlerce insanın katılımıyla ABD’ye gönderilmişti.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,576
Kullanıcılar
5,227
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst