TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG 360 derece görüntü uygulaması

Oğuz Kaan BULUT

Moderatör
Katılım
30 Mar 2023
Mesajlar
161
Tepkime puanı
101
Bilindiği üzere togg araçlarında çok fazla açıya görüş sağlayan birden fazla kamera olacak.

Bu kameralar sürüş verisi ve güvenlik sistemleri için kullanıldığı gibi, biraz da eğlence, haritalama amacıyla kullanılamaz mı?

Togg kameraları üzerinden, aracımız ile birlikte içinde bulunduğumuz çeşitli anları "story"leyemez miyiz? Büyük bir kupa finali sonrası çıktığınız konvoy, gezi esnasında tanık olduğunuz eşsiz bir manzara .....

Seyir halinde kullanıcının insiyatifine bağlı olarak ister yol boyunca video ister ise anlık fotoğraf/peşpeşe fotoğraflar olarak kaydedilip koordinatlanacak görüntüler, trumore gez uygulaması kapsamında işletilemez mi?

Özellikle yol tarifi yönergelerinin, "hafif sağa çıkın kavşaktan 3. çıkışta hafif sola yönelin" gibi sesli uyarılarını ve haritadaki iplik biçimindeki yol simgelerini takip etmektense, bölgenin önceden çekilmiş görüntüleri üzerinden yapılacak yönlendirmeleri kocaman ekrandan yayıla yayıla takip etmek nasıl olurdu?

Üstelik kullanıcıların kendi kaydettikleri güzergahları da sisteme yükleyebilme opsiyonları ile birlikte düşünülmesi çok heyecan verici.
 
Son düzenleme:

Katılım
1 Şub 2023
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Merhaba lar oguzkanbey yerli otomobilinimizi canlı olarak daha görmedik sadece İnternet uzeri görebildik ama son derece muhteşem yüce Rabim celle celaluhu herturlu kazalardan belalardan kem gözlerden korusun inşallah kazasız belasız olsun inşallah yüce Rabim mutfak etsin Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah
 

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,899
Mesajlar
3,466
Kullanıcılar
4,534
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst