Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG 360 derece görüntü uygulaması


Katılım
30 Mar 2023
Mesajlar
169
Tepkime puanı
108
Bilindiği üzere togg araçlarında çok fazla açıya görüş sağlayan birden fazla kamera olacak.

Bu kameralar sürüş verisi ve güvenlik sistemleri için kullanıldığı gibi, biraz da eğlence, haritalama amacıyla kullanılamaz mı?

Togg kameraları üzerinden, aracımız ile birlikte içinde bulunduğumuz çeşitli anları "story"leyemez miyiz? Büyük bir kupa finali sonrası çıktığınız konvoy, gezi esnasında tanık olduğunuz eşsiz bir manzara .....

Seyir halinde kullanıcının insiyatifine bağlı olarak ister yol boyunca video ister ise anlık fotoğraf/peşpeşe fotoğraflar olarak kaydedilip koordinatlanacak görüntüler, trumore gez uygulaması kapsamında işletilemez mi?

Özellikle yol tarifi yönergelerinin, "hafif sağa çıkın kavşaktan 3. çıkışta hafif sola yönelin" gibi sesli uyarılarını ve haritadaki iplik biçimindeki yol simgelerini takip etmektense, bölgenin önceden çekilmiş görüntüleri üzerinden yapılacak yönlendirmeleri kocaman ekrandan yayıla yayıla takip etmek nasıl olurdu?

Üstelik kullanıcıların kendi kaydettikleri güzergahları da sisteme yükleyebilme opsiyonları ile birlikte düşünülmesi çok heyecan verici.
 
Son düzenleme:

Katılım
1 Şub 2023
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Merhaba lar oguzkanbey yerli otomobilinimizi canlı olarak daha görmedik sadece İnternet uzeri görebildik ama son derece muhteşem yüce Rabim celle celaluhu herturlu kazalardan belalardan kem gözlerden korusun inşallah kazasız belasız olsun inşallah yüce Rabim mutfak etsin Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,074
Kullanıcılar
10,087
Son üye
Berkbaha
Üst