Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg, 30 Mart’ta İlk Kez Türkiye Sahnesinde!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
Türkiye’nin milli gururlarının başında gelen yerli otomobil Togg, yurtdışı tanıtımından sonra ilk kez Türkiye sahnesinde sergilenecek. 30- 31 Mart tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan EKO İklim Zirvesi’nde yer alacak olan yerli otomobil hem yurtiçi hem de yurtdışı katılımcılarının beğenilerine sunulacak.

Dünyada İlk Kez İklim Zirvesi Düzenlenecek!

Günden güne tükenen doğal kaynaklar, yalnızca insanların değil doğa içerisinde yer alan diğer varlıkların da hayatlarını tehdit etmeye başladı. Küresel ısınma, iklim değişiklikleri ve daha pek çok faktörün etkili olduğu bu durum ile ilgili olarak, dünya tarihinde ilk kez bir iklim toplantısı düzenlenecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği, Organize Sanayi Bölgeleri, Ankara Ticaret Odası, KOBİ’ler, üniversiteler, yeşil finansman projelerine sahip olan bankalar ve daha pek çok kurumun destekleri ile düzenlenecek olan EKO İKLİM Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi, yurtiçi ve yurtdışı katılımcılarına açılacak. Zirve, 30-31 Mart tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleştirilecek. Toplamda 12 bin katılımcının ziyaret edeceği tahmin edilen fuarda, yerli otomobil Togg da sergilenecek.

Togg İlk Kez Türkiye'de!

Togg İlk Kez Türkiye’de!
Geride bıraktığımız 2 yıl boyunca hayatımızda olan pandemi sebebi ile düzenlenemeyen CES, bu yılın başında Amerika’nın Los Angeles Eyaleti’nde 2 bini aşkın katılımcı ile gerçekleşti. İlk kez yurtdışı sahnesinde yer alan yerli otomobil Togg, fuar aracılığı ile yurtdışı ülkelerine tanıtılmış oldu.

Otomobil, yurtdışında en çok takip edilen otomotiv yayınlarından olan Exhibitor dergisinde, fuarın 6’ıncı en iyi otomobili seçildi. Amerika’dan sonra ülkemizde düzenlenecek olan ilk büyük fuarda da katılımcıların beğenilerine sunulacak olan yerli otomobil Togg, seri üretimine çok az bir zaman kala görücüye çıkmış olacak.

Testler Tamamlanmak Üzere!

Geçtiğimiz günlerde -40 derecelik hava şartlarına meydan okudu tespit edilen ve böylelikle bir zorlu testi daha tamamlamış olan yerli otomobil Togg, banttan inmesine az bir zaman kala ATO Congresium’da tanıtılacak.

Şu ana kadar herhangi bir teknik problemin gözlenmediği yerli otomobil, kalan testlerden de başarılı bir şekilde geçmeyi başarırsa 2022 yılının son aylarına doğru seri üretime geçecek ve yeni yıl itibari ile satışa sunulacak.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst