Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG 2024 Yılında Kurasız Satış Yapacak!

ADMİN

Admin
Yönetici
2330585_620x349.jpg

Bilgiye göre, TOGG, Mayıs ayından itibaren sınırlı üretimle satışa başladı ve kura usulü ile araçlarını müşterilere sunuyordu. Ancak, gelecek yılın planları arasında açık satışa geçmek bulunuyor. 2024 yılında günlük üretim kapasitesinin 280 adede çıkması bekleniyor. Bu, yıllık üretim kapasitesinin 80 bin adedi geçmesine olanak tanıyacak. Artan üretim kapasitesiyle birlikte TOGG'un kurasız ve açık satışa geçmesi planlanmaktadır. Bu gelişme, TOGG'un pazarda daha fazla rekabetçi olmasına ve taleplere daha hızlı yanıt vermesine olanak tanıyabilir.

TOGG'un satış stratejisine ve planlarına dair güncel bilgileri içermektedir. 2024 yılında, ilk etapta 20 bin asıl talihli ve 20 bin yedek talihliye satış yapılması öngörülmektedir. Kura sonuçlarının tamamlanmasının ardından ise kalan 60 bin civarındaki TOGG otomobilin, Trumore uygulaması üzerinden doğrudan satışa sunulması planlanmaktadır.

Ayrıca, Ekim ayında 3567 adet T10X modelinin teslimatının gerçekleştiği ve TOGG'un bugüne kadar toplamda 9171 adede ulaştığı belirtiliyor. Bu, TOGG'un elektrikli otomobil pazarında önemli bir oyuncu olduğunu ve liderliğe oynadığını gösteriyor. Ayrıca, sedan otomobilin gelecek yıl piyasada olması bekleniyor, bu da TOGG'un ürün yelpazesini genişletme çabalarını gösteriyor.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,994
Son üye
receps53