Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg 2022 Personel Alımı İlanlarını Yayınladı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Ekonomik şartların giderek kötüleştiği ve buna bağlı olarak da işsizlik oranının giderek artış gösterdiği şu günlerde, toplum içerisinde yaşayan binlerce vatandaş çeşitli istihdam alanlarında kendisine yer bulamak için iş arama çalışmalarına hız kazandırdı. Bu noktada vatandaşların yüzlerini güldürecek olan personel alımı ilanı, milli gururlarımızdan biri olan Togg’dan geldi.

Yapılan açıklamalara göre yıl sonunda seri üretime geçmeyi hedefleyen ve 2023 yılının ilk çeyreğinde hem Türkiye hem de yurtdışı yollarında yer alması planlanan yerli otomobil Togg hem üretime hem de yönetime dair personel arayışına başladı. Her geçen gün dayanıklılığını ispat eden firma, yeni dönemde çeşitli kadrolarda görevlendirilmek üzere 43 yeni personelin firma bünyesine dahil edileceğini ve bu sayının da giderek aratacağını bildirdi.

Togg'dan İş İlanı Duyurusu!

Togg'dan İş İlanı Duyurusu!
Tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başarmış olan yerli otomobilimiz Togg, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu noktada yalnızca araçların üretim departmanında değil, fabrikanın diğer departmanlarında da personel ihtiyacı oluşan firma, yeni dönemin personel alım ilanlarını yayınlamaya başladı. Şu ana kadar 43 farklı pozisyon için iş ilanı yayınlamış olan firma, ihtiyaç durumunda alım sayısını arttıracağını bildirdi.

Togg Personel Alımı İlanları

Togg tarafından yayınlanmış olan 43 personel alımı ilanları kısa süre içerisinde vatandaşlar tarafından büyük ilgi görmüşken, bazı alım ilanlarının içerikleri şu şekilde belirlendi:
  • Digital User Engagement: 1 kişi
  • Digital Product Sales: 1 kişi
  • Digital Product Owner: 1 kişi
  • Ergonomics: 1 kişi

Togg Personel Alımı İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu tarafından yayınlanmış olan 43 personel alımı ilanlarına, LinkedIn platformu aracılığı ile erişim sağlanabilmektedir. İlerleyen günlerde daha fazla personel alımı ilanının yayınlanması planlanırken, iş başvuruları da bu platform aracılığı ile yapılmaktadır. İlgili Togg personel alımı ilanlarına başvuru yapmak için sağlanması gereken şartların başında LinkedIn platformuna üye olmak gerekmektedir.

Daha sonrasında ise başvuru yapılacak olan ilan için belirlenmiş olan özel şartların sağlanması, ilan aracılığı ile istihdam edilmek isteyen adayların şanslarını arttırmaktadır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst