Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Tesla ve TOGG karşılaştırma


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Tesla ve TOGG karşılaştırma yazı ile sizlerleyiz. Türkiye'nin merakla beklediği yerli otomobil atağı 2019 aralık ayıyla tanıtılan TOGG olmuştu. Bu gelişme tüm herkesi heyecanlandırmış, elektrikli olarak üretilecek olan TOGG diğer elektrikli otomobiller ile karşılaştırılmaya başlanmıştı. Bildiğimiz üzere elektrikli otomobil denince de akla şu an ilk olarak Tesla gelmektedir.

Tesla ile bu gün aynı klasmanda üretilen Elektrikli yerli otomobil TOGG karşılaştırması yapacağız. Bu yazıyı bizim yerli otomobilimiz piyasada kimlerle yarışıyor onu daha net görmek için oluşturdum. Togg forum sitesi olarak TOGG'un diğer oto otomobiller karşısındaki gücünü görmemizi sağlayacak karşılaştırmamıza bakalım.

Tesla ve TOGG karşılaştırması​

TOGG ve Tesla karşılaştırma için hemen aşağıda bulunan tablo bizlere ışık tutacaktır. Hemen hemen tüm özellikleri, batarya kapasitesi, pil ömrü vs bilgilerin yer aldı karşılaştırma sizlerle.. Tabloda Tesla X modelini ve TOGG için de C-SUV modelini karşılaştırdık. Bu tabloyu inceleyelim. Tesla ve TOGG karşılaştırması;
Tesla ve TOGG karşılaştırma
TOGG ve Tesla Karşılaştırması içinde rakibine çok yakın değerlere sahip olarak piyasaya giriyor desek yeridir. Tabi ki de şu an elektrikli otomobilde zirve olan Tesla ile yarışmak mümkün görünmüyor. Ama ilerleyen zamanda neden olmasın denilecek kadar yakın değerlere sahip TOGG başarısı ortadadır.

Bizim bu pazara bu seviyede girmemiz gerçekten de otomotiv sektöründe geri kalmayacağımız anlamına geliyor. Bunun için de desteklerimizi her zaman göstermeliyiz.

Bu tip karşılaştırmalarımız devam edecektir. Ülkemizde yeni bir devrin başlangıcı olan TOGG elektrikli otomobillerini desteklemeye devam edelim. Bu arada yavru vatan Kıbrıs'ın Yerli otomobili Günsel ile karşılaştırmamızı da inceleyiniz.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,054
Son üye
zekayi
Üst