Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Tesla Model 3 Fiyatı 2 Haftada İkinci Kez Arttı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Bu haberimiz de sizlere Tesla Model 3 Fiyatı 2 Haftada İkinci Kez Arttı! bu konu hakkında detaylar vereceğiz. Tesla Model 3 Fiyatları ardı arkasına artış gösteriyor. Tesla, önceden haber vermeksizin fiyat değişiklikleri yapmakla ün kazandı.

Resmi web sitesi bir günden diğerine güncellenir. Potansiyel müşteriler, özellikle Tesla Model 3 için not alır . Sadece iki hafta önce, otomobil üreticisinin en ucuz aracının bir fiyat artışı aldığını öğrendik ve şimdi yine oldu. Ancak iyi haber şu ki, küçük bir güncelleme de var. Electrek, önemli olmasa da, model 3 fiyatlarının pano genelinde arttığını ilk fark eden oldu.

Tesla Model 3 Fiyatı artış yaşadı​

Standard Range Plus, 37.990 $ 'dan 38.490 $' a, Uzun Menzilli AWD 46.990 $ 'dan 47.490 $' a çıktı ve Performans şimdi önceki 55.990 $ yerine 56.990 $ 'dır. Temel Standard Range Plus özellikle ilgi çekicidir çünkü yalnızca bir ay önce 1.000 $ daha ucuza mal olmuştur. Ama bir güncellemeden bahsetmemiş miydik?
Tesla Model 3 Fiyatı 2 Haftada İkinci Kez Arttı
Aslında. Sedan'ın iç mekanı, orijinal olarak Gigafactory Shanghai örnekleriyle prömiyerini yapan bir stil özelliği olan gösterge paneliyle eşleşen yeni bir kapı kaplamasıyla birlikte geliyor. Güncellenen iç tasarım şimdi ABD'ye doğru yol aldı. Bu çok büyük bir olay değil ve hiçbir şekilde araç performansını ve yeteneklerini etkilemiyor, sadece estetik amaçlı.

Ekstra paraya değer mi? Tesla kesinlikle öyle olduğunu düşünüyor. ABD yapımı Model Y'lerin bu güncellemeyi henüz almadığı, ancak er ya da geç büyük olasılıkla alacağı da unutulmamalıdır. Bununla birlikte, Model Y Uzun Menzilli AWD, şimdi 50.490 $ 'dan başlayan 500 $' lık fiyat artışını aldı.

Ancak maalesef güncelleme yok. Model S ve Model X fiyatlandırmasına dokunulmadı, ancak her ikisi de artık teslimat gecikmeleriyle karşı karşıya çünkü Fremont fabrikasındaki üretim hatları hala yenileniyor. Tesla'nın fiyatlandırma politikası çoğu otomobil üreticisi gibi çalışmıyor. Tipik olarak, otomobil üreticileri yeni bir model yılının başında ayarlamalar yapar, ancak birkaç durumda yıl boyunca bunun gerçekleştiğini görmek hiç duyulmamış bir şey değildir.

Tesla farklı çünkü fiyatlar son zamanlarda kelimenin tam anlamıyla aydan aya değişiyor. Tedarikçi maliyetleri gibi bir dizi olası neden vardır. Her halükarda, müşterilerin iki kez ücretlendirilmedikleri sürece Tesla'nın yöntemlerine aldırış etmedikleri şimdiye kadar açıkça görülüyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst