Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Tesla Cybertruck Sonunda Görücüye Çıktı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Otomotiv sektörünün giderek elektrikli araç üretimine yöneldiği ve yapılan araştırmalara göre yaklaşık 10 yıl sonra sektör içerisinde üretilen araçların tamamının hibrit ve elektrikli araç olacağının söylendiği şu günlerde, hemen hemen her gün gündeme elektrikli araç çalışmalarına dair yeni bir haber gelmeye devam ediyor.

Tesla’nın öncülüğünde başlamış olan elektrikli araç üretimi, maliyetlerin artması, akaryakıt fiyatlarının giderek artması ve içten yanmalı motora sahip araç üretimini etkileyen pek çok faktör çerçevesinde tüm hızı ile devam ediyor. Otomotiv firmalarının birbirleri ile yarıştığı elektrikli araç sektörüne, otomotiv devi olarak gösterilen Tesla’dan gelen yeni bir haber geldi.

Firma, yaklaşık 4 yıl önce tanıttığı ancak bir türlü seri üretime geçemediği Cybertruck modelini, tasarımında çeşitli düzenlemeler yaparak görücüye çıkardı. Araç, şimdiden büyük bir heyecan ile beklenmeye başladı.

Tesla Cybertruck 4 Yıl Sonra Görücüye Çıktı!

Tesla Cybertruck 4 Yıl Sonra Görücüye Çıktı!
Otomotiv devi olarak tanımlanan ve elektrikli araç sektörünün öncüsü olarak bilinen Tesla, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Elektrikli araç sayısının arttığı şu günlerde, 4 yıl önce tanıtmış olduğu ancak bir türlü seri üretim aşamasına geçememiş olduğu Cybertruck modelini güncel tasarımı ile görücüye çıkaran firma, otomotiv sektöründe büyük yankı uyandırmayı başardı.

Tesla, geçtiğimiz günlerde Teksas Eyaleti’nde yer alan fabrikasında düzenlemiş olduğu Cyber Rode etkinliğinde tanıtmış olduğu yeni Cybertruck modelinde, ilk tanıtımdan daha farklı bir tasarıma imza atmış olduğunu gözler önüne serdi.

Araç Sahibini Tanıyacak!

Tesla tarafından tasarlanan ve 4 yıl sonra güncel versiyonu ile görücüye çıkarılan yeni Cybertruck hem dış görünümü hem de diğer teknik özellikleri ile kendine hayran bırakmayı başardı. Aracın kapı kollarının olmaması, ilk bakışta fark edilen değişikliklerden biri oldu.

Tesla’nın kurucusu Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre aracın kapı kollarının olmamasının sebebinin, kapıların araç sahibini görünce otomatik olarak açılmaya programlanmasından ötürü olduğu bilgisi kaydedildi.

Fiyatı Konuşulmaya Başlandı!

4 yıl önce tanıtılmış ve o dönemde sürücüler tarafından heyecanla piyasaya sürülmesi beklenmiş olmasına rağmen bir türlü seri üretim aşamasına geçmeyi başaramayan Cybertruck’ın, bu kez 2023 yılında seri üretime geçeceği kesinleşti. Aracın yaklaşık olarak 40 bin dolardan satışa sunulması bekleniyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst