TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Tesla Çin’de uygun fiyatlı elektrikli otomobil geliştiriyor!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,108
Tepkime puanı
225
Elektrikli araçlar içerisinde bu gün Tesla Çin'de uygun fiyatlı elektrikli otomobil geliştiriyor! haberini sizlerle paylaşıyoruz. Tesla fiyatları ciddi manada yükseldiği için Çin'e özel Elektrikli otomobil geliştirdiğini doğruladı.

Şirketin Çin operasyonlarının başkanı, devlet medyasına verdiği röportajda, Tesla Çin'de uygun fiyatlı elektrikli otomobil geliştirdiğini doğruladı.​

Tesla Çin başkanı Tom Zhu, Çin'in en önemli haber ajanslarından biri olan Xinhua Net ile YouTube kanalı T-Study ve sponsorlu bir gönderi aracılığıyla yaptığı röportajda, giriş seviyesi bir Tesla'nın Şangay'da şu anda yapım aşamasında olan yeni bir Ar-Ge merkezinde tasarlanacağını söyledi.


Röportajın, YouTube tarafından eklenen İngilizce altyazılarla Çince yapıldığını unutmayın. İngilizce konuşanlar olarak, çevirinin doğruluğunu garanti edemeyiz. Tesla'nın 2021'den itibaren Şangay fabrikasında yılda 450.000 araç üretmeyi hedeflediğini ve ABD dışındaki ilk Ar-Ge merkezinin tasarım, araç geliştirme ve testin tüm yönlerini ele alacağını biliyoruz.

Nihai hedef: Çin'de üretilen ve muhtemelen% 100 Çin parçalarıyla dünyanın geri kalanına satılan bir aracı tasarlamak, geliştirmek ve üretmek. Tesla, geçen yıl Çin'den Avrupa'ya ve ayrıca son zamanlarda Hong Kong ve diğer Asya-Pasifik pazarlarına otomobil ihraç etmeye başladı.
Tesla Çin'de uygun fiyatlı elektrikli otomobil geliştiriyor!
Tesla CEO'su Elon Musk, geçtiğimiz yıl şirketin Pil Günü etkinliğinde ilk olarak uygun fiyatlı Tesla'yı (boyut ve fiyat olarak Model 3'ün altında yer alıyor) tartıştı. O sırada, bu yeni modelin 25.000 dolarlık bir taban fiyatına sahip olacağını ve 2023'te geleceğini söyledi.

Tesla Çin'de uygun fiyatlı elektrikli otomobil'in, Semi ve Cybertruck için en fazla enerji yoğun hücreleri koruyan bazı Şangay yapımı Model 3 sedanlar için halihazırda kullanılan bir strateji uyarınca , bir lityum demir fosfat (LFP) pil paketine sahip olma olasılığı çok yüksek . Tesla'nın önümüzdeki yıl kendi pil hücrelerini artırması da bu konuda yardımcı olacak.

Ancak Tesla, ABD'de Model 3'ün daha uygun fiyatlı bir versiyonunu sunmakta bile zorlandı. 35.000 $ 'lık temel Model 3 fikrini , menüye ekleyip çeşitli şekillerde geri çekerek uzun zamandır dalga geçti . Elektrikli araçlar içerisinde bu gün Tesla Çin'de uygun fiyatlı elektrikli otomobil geliştiriyor! haberini sizlerle paylaştık.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,920
Mesajlar
3,562
Kullanıcılar
5,041
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst