Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Tamamen Elektrikli ilk Jeep Modeli 2023 yılında geliyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Tamamen Elektrikli ilk Jeep Modeli 2023 yılında gelecek mi? Jeep ne zaman elektrikli otomobil çıkarak diye merak ediyorsanız eğer bu yazımız tam da size göre.. Stellantis grubu, bir EV Dodge kas arabası ve 2024 için onaylanan EV Ram Kamyonu da dahil olmak üzere, elektrifikasyon için planlar açıkladı.

Bunlar kulağa heyecan verici ürünler gibi geliyor, fakat 2021'in ilk yarısının kârını tartışmak için yapılan bir kazanç çağrısı sırasında bizlere Stellantis bir ürün yol haritası gösterdi.

Tamamen Elektrikli ilk Jeep Modeli 2023 yılında geliyor!​

Yanlış duymadınız. Tamamen Elektrikli ilk Jeep Modeli 2023 yılında gelecek. Şirketin daha yakın geleceği hakkında bazı bilgiler paylaşıldı. Bu yol haritası (aşağıda verilmiştir), Stellantis'in şu andan 2023'e kadar birden fazla marka için planlarını özetlemektedir.

Tamamen Elektrikli ilk Jeep Modeli 2023 yılında geliyor


Dodge'un gelecek yıl 2022'de bir plug-in hibrit model ortaya çıkarmayı planladığını zaten biliyorduk. Ancak şimdi Stellantis, Tamamen Elektrikli ilk Jeep 'inin 2023'ün ilk yarısında geleceğini açıkladı. Bu ilk EV modeli ne olacak? Bu konu hakkında bazı fikirlerimiz var.

2021 Jeep Wrangler 4xe Hibrit'in Mart ayında piyasaya sürülmesinin ardından ABD'de en çok satan PHEV haline geldi. Bununla birlikte, Tamamen Elektrikli ilk Jeep i, daha uzun bir sürüş menzili elde edebilecek daha yaygın bir model olabilir.

PHEV modelleri, bu yıl içinde gelecek yeni bir varyant da dahil olmak üzere, Jeep'in öngörülebilir gelecek serisinde önemli bir rol oynayacak. Jeep, muhtemelen yol haritasında bahsedilen PHEV modeli olan Grand Cherokee 4xe ile zaten kırdı geçirdi.

Tamamen Elektrikli ilk Jeep Modeli 2023 yılında geliyor


Chrysler ve Ram markalarına gelince, bunlar hakkında yol haritasında herhangi bir plan bulunmuyor. İkincisi için bunu biliyoruz çünkü ilk Ram EV'nin 2023'ten sonra da gelmesi planlanmıyor. Chrysler daha endişe verici çünkü Stellantis önümüzdeki iki yıl içinde Chrysler markasına rekabetçi bir PHEV veya EV modelinin üzerinde durulmadı. Fakat Chrysler için bir EV modelini ima etti, ancak 2024'e kadar bu model hakkında detay görünmeyecek.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst