Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Skydrive ve Suzuki’den Uçan Otomobiller Geliyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Yeni dönemde ekonomik ve siyasi alanlarda yaşanan olumsuz gelişmelerden ötürü büyük bir vurgun yiyen otomotiv sektörü hem ikinci el araçların hem de sıfır kilometre araçların satış fiyatlarına yüksek oranlı zamların yapılmasına sebep oldu.

Otomotiv sektöründe gözlenen ani fiyat değişikliklerinden ötürü mağdur olan vatandaşlar, yeni dönemde araç satın alma planlarını ertelemek zorunda kaldılar. Vatandaşların yeni dönemde otomotiv sektörüne dair yaşadıkları hayal kırıklıkları günden güne artarken, sektörden yeni bir haber geldi.

Vatandaşların bütçelerine yönelik bir haber olmasa da teknoloji alanında ve buna bağlı olarak da gündelik yaşam anlamında oldukça büyük bir gelişmeyi içeren yeni habere göre Suzuki ve SkyDrive’ın yeni bir iş birliğine adım attığı ve yapılan iş birliğinden yakın zamanda uçan bir otomobilin doğacağı bilgisi kaydedildi.

SkyDrive ve Suzuki’den Muhteşem İş Birliği!

SkyDrive ve Suzuki’den Muhteşem İş Birliği!
1909 yılında Japonya’da kurulan ve o günden bu yana Japonya’nın önde gelen otomotiv firmalarından biri olma özelliğine sahip olan Suzuki, tasarladığı araç modelleri ile uzun bir süredir otomotiv sektöründe ki baskınlığını elinde tutmayı başarıyor.

Hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde sürücüler tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olan Suzuki, yeni dönemde popülerliğine popülerlik katacak olan yeni bir iş birliğine adım attığını duyurdu. İş birliğinin uçan otomobil üreticisi SkyDrive ile olduğunu bildiren Suzuki, böylelikle yeni dönemde içerisinde kendi imzasının da bulunduğu bir uçan model geliştireceği bilgisini kamuoyu ile paylaşmış oldu.

SkyDrive Hava Taksi Üretimine Başlayacak!

Elektrikli uçan otomobil üreticisi olan SkyDrive, 2025 yılında Japonya’nın Osaka kentinden düzenlenecek olan Dünya Fuarı kapsamında, hava taksi hizmeti vermeyi hedefliyor. Yapılan açıklamalara göre ilgili yıl itibari ile hizmet kapsamını genişletmeyi hedeflediği öğrenilen SkyDrive’ın, Suzuki ile yaptığı iş birliği ile birlikte mevcut planlarının arasına yeni konu başlıklarını eklediği bilgisi kaydedildi.

2050 Yılında 100 Bin Hava Taksi Olacak!

Şimdiye kadar Suzuki ve SkyDrive iş birliğinden gelen açıklamalara göre 2050 yılında hava taksi sayısının 100 bine ulaşması hedefleniyor. Bu araçların büyük bir bölümünün ise pilotsuz olarak faaliyet göstereceği düşünülüyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst