Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Skoda, Volkswagen ve Cupra Yeni Elektrikli Araçlarının Çizimlerini Yayınladı!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Otomotiv sektörünün üç önemli ismi Skoda, Volkswagen ve Cupra, 2025 yılında piyasaya süreceklerini açıkladıkları yeni elektrikli modellerinin çizimlerini paylaştı. Üç firma da araçların İspanya’da üretileceğini duyurarak, sürücülerin tasarımlar konusunda meraklanmasını sağladı.

Skoda’nın Köşe Tasarımlı Aracı Merak Uyandırdı!

Çek Cumhuriyeti’nin önemli firmalarından birisi olarak hizmet veren Skoda hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde sürücülerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Son olarak 2025 yılında piyasaya süreceğini duyurmuş olduğu yeni elektrikli araç modeli ile gündeme gelen firma, ilgili aracının çizimlerini kamuoyu ile paylaştı.

Skoda tarafından yayınlanmış olan elektrikli araç çizimlerinde, ilk olarak aracın plastik çamurlukları dikkat çekti. Çamurluklardan yola çıkarak yapılan yorumlara göre yeni aracın bir crossover konseptinde olacağı düşünülüyor. Ayrıca firmanın geliştireceği yeni aracının çizimlerine göre Skoda’nın elektrikli aracında Modern Salid tasarım çizgisi doğrultusunda üretim yapacağı tahmin ediliyor.

Volkswagen Tasarım Değişikliğine Gitti!

Volkswagen Tasarım Değişikliğine Gitti!
Son olarak yapmış olduğu “üretime yetişemiyoruz” açıklaması ile otomotiv sektörüne damga vuran Alman Volkswagen, 2025 yılında piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni elektrikli araç modelinin çizimlerini yayınladı. Üretici firma tarafından yayınlanmış olan çizimlerin, ID Life konseptinden oldukça farklı bir dokunuşa sahip olduğu gözlendi.

Volkswagen daha önce yapmış olduğu açıklamada yeni elektrikli aracının ID Life konseptine sahip olacağını bildirmişti. Ancak yayınlanan son çizimler, ID Life konseptinin izlerinden eser olmadığını gözler önüne serdi. Firmanın konsept değişikliğine gitti gözler önüne serilirken, yeni aracın daha keskin hatlara sahip olacağı tahmin ediliyor.

Cupra Sportif Elektrikli Aracı ile Geliyor!

İspanya’nın dikkat çeken otomobil firmalarından birisi olarak karşımıza çıkan Cupra, 2025 yılında piyasaya dahil etmeyi planladığı elektrikli araç modelinin çizimlerini yayınladı. Yayınlanan çizimler incelendiğinde, model tasarımının 2021 yılında paylaşılmış olan tasarım çizimleri ile aynı olduğu dikkat çekti.

Cupra imzalı yeni elektrikli aracın Urban Rebel konseptine sahip olan yarış aracı modelini anımsattığı gözlendi. Yeni elektrikli aracın tasarım olarak sportif dokunuşlara sahip olacağı ancak yarış arabası olarak deneyimlenemeyeceği tahmin ediliyor. Ek olarak söz konusu tasarım çizimlerinde gövde ve tavan arasında kontrast sağlanması açısından iki farklı rengin kullanılacağı vurgusu göze çarpıyor.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst